Enter code Log in
 
Konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2019 letos v Praze a Brně

MotivP je parnterem druhého ročníku konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání pracovníků se letos uskuteční nejen v Praze, ale nově i v Brně. Opět se můžete těšit  na zajímavá témata, řečníky a praktické aplikační workshopy. A samozřejmě na neformální atmosféru či setkání a diskuse s kolegy z oboru.

Brno, 17. 4. 2019, 10–18 hodin

Praha, 12. 6. 2019, 10–18 hodin

Mezi řečníky a diskutujícími mimo jiné vystoupí:

 • DANA DEMJANOVIČOVÁ, HR Director, STOCK Plzeň-Božkov
 • JANKA HOLÚBEKOVÁ, L&D Manažer, SLOVNAFT
 • FRANTIŠEK HRONÍK, psycholog, lektor, jednatel, Motiv P
 • VRATISLAV A MARTIN KALENDOVI, jednatelé, IMAGE LAB
 • ZDEŇKA MATOUŠKOVÁ, HRBP a T&D Manažer, NESTLÉ Česko
 • BARBORA MUHROVÁ, manažerka vzdělávání a interní komunikace, EUC
 • MARTINA SCHIESTLOVÁ, HR Director, DELOITTE
 • DAVID ŘEZNÍČEK, manažer, KS Program

Témata workshopů a jejich facilitátoři:

 • REVOLUCE NA PAPÍŘE: JAK PROTOTYPOVAT GAMIFIKACI, Oliver Šimko
 • CORPORART: DIVADLEM K PROFESNÍMU RŮSTU, Jarka Swoboda
 • CUSTOMER LEARNING EXPERIENCE, Brano Frk
 • SOUMRAK EXTERNÍCH LEKTORŮ?, Mirka Dvořáková
 • TALENT JE JEN VÝMLUVA!, Veronika Kynclová
 • OSOBNÍ LEADERSHIP S INDIÁNSKOU MOUDROSTÍ, Jana Puhalová

Více informací a přihlášky na webu https://www.firemnivzdelavani.eu/konference.

Těšíme se na vás! ☺

Rozvojový program Business Brunch 2019

 

V MotivuP jsme pro Vás připravili čerstvou nabídku nové série Business Brunchů! Vážíme se Vašeho času - aktivně pracujeme na neustálém zlepšování našich akcí tak, abyste si z každého Business Brunche mohli odnést co nejvíce poznatků, tipů a kontaktů. Proto bychom Vám rádi představili nová vylepšení, která pro vás na tento rok máme.

 

Co Vám série Business Brunchů 2018 všechno přinesla?

 • 4 témata
 • 6 měst
 • 96 hodin networkingu a vzdělávání

Jako vždy na našem webu najdete všechny záznamy a materiály, které jsou Vám k plné dispozici!

I s takovým úspěchem však rozhodně nespíme na vavřínech - připravili jsme pro Vás nová místa, nový program a především novou sérii MotivP Business Brunch. Na základě Vašich podnětů přicházíme s nabídkou 3 + 1 MotivP Business Brunch® pro zajištění většího komfortu a především zjednodušení administrace. Na videopozvánku se podívejte zde:

Exkluzivní nabídka: finanční výhodnost nabídky snad ani nutné dále rozvíjet, zkrátka Vám chceme poděkovat za podporu a usnadnit Vám cestu ke vzdělávání

Garance pohodlí: jediná přihláška, jediné kliknutí, jediná faktura. Už není nutné sledovat termíny pro přihlášení a opakovat stejný proces čtyřikrát ročně. Zajišťujeme premium péči – pohlídáme termín, upozorníme na nadcházející akci a postaráme se o to, aby se k Vám všechny důležité informace dostaly včas.

Šetříme čas: efektivní proces Vám zajistí více času, který budeme moci investovat jinde

Safe space: tento vstup je přenosný, a proto se nemusíte bát, pokud ještě nevíte, jestli budete mít 5. 12. volný den. Vždy můžete vstup delegovat na svého kolegu či kolegyni, nabídnout svému obchodnímu partneru nebo nám napište a nějak tuto situaci vyřešíme.

MotivP Business Brunch®
4x téma na rok 2019
Akce 3+1
Ušetřite

Cena
3160 Kč
2370 Kč
790 Kč

Vyberte své město a zaregistrujte se do komplexního rozvojového programu 3 + 1 MotivP Business Brunch®! Nabídka je platná pouze do 28.2.2019: zaregistrujte se ještě dnes a napište Filipovi (filip@motivp.com). Můžete pak mít volnou hlavu na své povinnosti a my za Vás všechno pohlídáme.

Neváhejte se o tuto příležitost podělit se svými kolegy, obchodními partnery nebo spolupracujícími organizacemi. Seberozvoj je klíčový nejen pro Vaše zaměstnance, ale také pro Vás!

Tak kde se setkáme poprvé?

Osobní mistrovství - Stolní fotbálek Jedním z nejstarších výrobců stolního fotbalu byla švýcarská firma Kicker. Poté se tato hra velmi rychle rozšířila především do Německa a Belgie, kde byla v roce 1950 založena foosballová liga. Roku 1976 vznikla Evropská unie stolního fotbalu (ETSU) a v roce 1998 byla založena Česká foosbalová organizace, která je dnes členem Mezinárodní fotbálkové asociace (ITSF). 22. 4. 1999 se v Praze konalo 1. mistrovství ČR. Dnes se v mnoha zemích hraje fotbal na profesionální úrovni a s čím dál většími výhrami.
Jaká byla konference JAK JINAK

 

9 řečníků na téma, jak dělat věci jinak

Co mají generální ředitelé, psycholog, majitel PR agentury, zakladatelka neziskovky a kouč společného? No, přece pozvánku na červnovou manažerskou konferenci MotivP s tématem JAK JINAK. Dvanáctý ročník se nesl v duchu alternativ, hledání nových cest a odlišných přístupů k životu, lidem a práci. Zajímaví řečníci na prknech Divadla pod Palmovkou, výměna názorů a zkušeností nad švédskými stoly ve foyer a také čilý networking v kuloárech, taková byla atmosféra letošní konference.

Jako první vystoupil na pódiu známý psycholog Radkin Honzák, který mluvil o síle smíchu a radosti. Nutno podotknout, že rozhodně ne pouze teoreticky. Legračními obrázky totiž rozesmál publikum a rozproudil energii v celém sálu. Po svém vystoupení předal mikrofon zakladateli firmy MotivP Františkovi Hroníkovi, který se filozoficky zadumal nad dnešním světem plným nejistoty. Jako řešení nabídl lidem udělat si od věcí odstup, vnést do života strukturu a najít svůj pevný bod ve světě – důvod, proč tu jsme, a hodnoty, kterými se řídíme. Od jeho pevného bodu se odpíchl Jiří Vicherek z PR agentury Fenek, který publikum přesvědčil o tom, že startupy jsou klíčovým hráčem na trhu a že se vyplatí s nimi spolupracovat.

Na jeho proslov navázal generální ředitel UniCredit Bank Jiří Kunert, který zdůraznil, že je důležité sledovat měnící se zájmy zákazníků (generace X, Y a Z) a přizpůsobit jim naše produkty a služby. Po krátké přestávce a dlouholetém přemlouvání ze strany MotivP na divadelní prkna zavítal energický ředitel DM drogerie Martin Podhradský. V průběhu přednášky ukázal, že slovenské „déemko“ je skutečně „happy company“, ve které se k lidem chovají s respektem a s úctou. Prezentační štafetu po něm převzala ředitelka UNICEF ČR Pavla Gomba, která diváky upozornila na měnící se návyky dárcův neziskovém sektoru. O tom, že se všechno mění a že se k zákazníkům musí přistupovat jinak, přesvědčil ve své řeči také finanční ředitel Alzy Jiří Ponrt.

Veronika Brázdilová, ředitelka firmy Xerox, jeho myšlenku podpořila a na příkladu kompletní proměny firmy ilustrovala, že i k zaměstnancům bychom měli zvolit zcela jiný přístup. Po byznysově orientované promluvě vystoupila dáma ze zcela odlišného prostředí. Soňa Jonášová, ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky, promluvila o tom, že bychom měli změnit náš přístup ke zdrojům a odpadu. I přes početné přestávky a vynikající catering na diváky začala přicházet mírná odpolední únava, kterou však svými mentálními cvičeními úspěšně rozehnal Ladislav Koubek, dlouholetý kouč a lektor MotivP. Celodenní program tradičně uzavřel František Hroník, jenž poukázal na současné megatrendy a měnící se přístup organizací k lidem. Hlavní nosnou myšlenkou jeho přednášky bylo, že člověk se především musí stávat sám sebou – jak v životě, tak v práci.

Ačkoliv každý z řečníků se zabýval jinou oblastí, všichni se shodli na tom, že je potřeba některé věci holt dělat jinak. Takže čím začnete vy?

Pro začátek se můžete nechat inspirovat všemi příspěvky, které na konferenci Jak Jinak zazněly, a ze kterých najdete záznam na našem webu MotivP TALKS: www.motivp.com/event/jak-jinak

Pozor změna místa Business Brunch PRAHA

Pozor změna místa Business Brunch PRAHA. Zítra nejsme v Metru, ale jsme na novém míste: Francouzský institut, Štěpánská 644/35

Odkaz na MAPU: MAPY

Aktuaální téma: Jiný úhel pohledu na motivaci

Časopis Profi HR - co vás čeká v květnovém čísle?

Jednou z aktuálních personalistických výzev jsou agenturní pracovníci ze zahraničí, nastavení legislativy pro ně a výběr správných pracovníků pro daný sektor. Mezi českými společnostmi jsou osvědčení pracovníci z Ukrajiny, a právě z této země je přiváží i společnost JobConnector, kterou rozjel Tomáš Surka, ten mimo jiné stojí v čele personálně-poradenské společnosti Devire, která nedávno vstoupila na český trh. O jeho dalších projektech, nezaměstnanosti nebo o mileniálech si přečtete v rozhovoru právě s ním.

V minulém čísle magazínu Profi HR jsme s psychologem Radkem Ptáčkem hovořili na téma psychopatie a konkrétně psychopatech v zaměstnání. Tentokrát jsme se soustředili na strašáka současné doby, jehož příznaky jsou nenápadné. Únava, ztráta zájmu, vyhasnutí, vyčerpání, beznaděj, bezmoc, ztráta radosti ze života.  Nevíte, o čem je řeč? To jsou typické projevy syndromu vyhoření.

Nedostatek lidí, vysoká fluktuace, proměna procesů náboru i retence dostaly za posledních pár let oblast HR do středu pozornosti managementu. Ženy mohou proaktivně využit současnou konjunkturu na trhu práce nejen proto, aby přinesly více ženských kvalit do byznysu a řízení firem, ale také proto, aby snížily chronický rozdíl v odměňování mužů a žen, který v Česku setrvává. Jak to vypadá s ženským leadershipem v Česku, se dozvíte v článku od Cristiny Muntean.

Trh práce čekají ještě krušné časy, již nyní vidíme, jak velké společnosti začínají plošně přidávat na platech a jak mění způsob náboru nových zaměstnanců. To všechno se dá vyčíst z pravidelného mzdového průzkumu společnosti Grafton, který publikovali na začátku dubna. Je český trh práce na skutečném dně a které segmenty trhu jsou nedostatkem zaměstnanců zatíženy nejvíce? Odpovědi na tyto otázky naleznete v rozhovoru s Martinem Ježkem z Grafton Recruitment.

Až 79 % uchazečů o práci v oboru podnikových služeb chce vidět své pracovní místo ještě předtím, než podepíše pracovní smlouvu. Nejraději mají pracovní stůl umístěný u otevíratelného okna. Vyplývá to z průzkumu společností ABSL, JLL a Skanska. Tento a další zajímavé průzkumy přináší aktuální vydání magazínu Profi HR.

Od minulého vydání magazínu jsme rozšířili obsah o osm stran navíc, na jeho stránkách se tak můžete dočíst více zajímavých informací z oblasti personalistiky, tentokrát na vás ještě čekají témata jako grafologie v HR, biorytmus a pracovní doba, psychodiagnostika, kritické myšlení, koučink a učení, plovoucí pracovní místa, rady od módního rádce a mnoho zajímavých infografických dat.

Budování důvěry je silným tématem vzdělávání v posledních letech

Budování důvěry je silným tématem vzdělávání v posledních letech, říká František Hroník z Agentury Motiv P pro HRTV.cz. Celý rozhovor najdete zde.

Akce 3+1 zdarma Business Brunch

MotivP Business Brunch® 3+1 zdarma

Jste příznivci našich oblíbených akcí Business Brunch? Pak vás potěší novinka, kterou pro vás na letošní rok máme. Naplánovali jsme čtyři akce během celého roku 2018, a pokud se budete chtít přijít podívat na všechny, budete mít vstup na jednu z nich zdarma.

MotivP Business Brunch® patří k našim nejoblíbenějším akcím. Jedná se o setkání personalistů, která, jak už napovídá název, probíhají ve velmi přátelském duchu. Vždy se na nich najde čas na kávu, dobré jídlo a popovídání si. Celým programem již tradičně provází sám František Hroník, zakladatel vzdělávací společnosti MotivP a uznávaný odborník na kognitivně behaviorální psychologii.

Letos otevíráme již 13. sezónu

Skutečně je tomu tak, Business Brunch® se koná již od února roku 2005 a proběhl už asi 270×. Za tu dobu si získal svou tradici, patří k nejnavštěvovanějším setkáním personalistů v ČR. Účastníci si obvykle pochvalují zejména otevřenou a přátelskou atmosféru, kterou můžete letos zažít i vy! Jako tradičně se uvidíme v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Plzni a Hradci Králové.

Ročně se na Business Brunch® přijde podívat téměř 2 000 lidí, což je jen další důkaz toho, že akce tohoto typu mají smysl. Nás to velmi těší, a proto pro vás letos máme novou nabídku 3+1 zdarma. Pokud se přihlásíte na všechny čtyři letošní akce Business Brunch®, zaplatíte jen za tři z nich a jednu budete mít zcela zdarma.

Jaká témata na rok 2018 chystáme?

Poprvé se uvidíme v březnu, kdy bude téma Mýty v psychologii a personalistice. Podíváme se na řadu špatných domněnek nejen ohledně multitaskingu, využívání lidského mozku a open space. V květnu se zaměříme na Jiný úhel pohledu na motivaci. Uvidíte, že motivaci lze postavit na něčem jiném než na notoricky známé Maslowově pyramidě. Zářijové téma pak zní Jaká jsou naše dilemata. Povíme si o tom, proč vlastně dilemata v životě i v organizaci potřebujeme. A nakonec se v prosinci podíváme na Vedení generací Y a Z, na to, zda je vůbec třeba brát ohled na generační rozdíly a jestli mladí skutečně tolik touží po zábavě a svobodě.

Chystáme pro vás spoustu doplňujících materiálů, MotivP Business Brunch® bude v roce 2018 ještě o kousek lepší. Tak neváhejte a zaregistrujte se rovnou na všechny čtyři termíny, ať máte jeden z nich zdarma.

Přihlásit se můžete na lucie.mareckova@motivp.com.

Hledáme nového kolegu - Metodik rozvoje

Představení společnosti Motiv P

Jsme přední poradenskou a vzdělávací společností s významným postavením na českém i slovenském trhu. Kvalitu našich produktů garantuje respektovaný odborník na psychologii práce a majitel společnosti PhDr. František Hroník. Vysoká úroveň našich služeb je prověřena dvacetiletou praxí a stovkami spokojených klientů. V současnosti hledáme posilu do našeho brněnského týmu metodiků rozvoje.

Jak si Tě představujeme?

 • Velmi důležitá je nepřetržitá komunikace s externí i interní klientelou
 • Jsi pečlivá/ý a zodpovědná/ý, úkoly odevzdáváš v termínu
 • Jsi flexibilní a umíš si samostatně zorganizovat svoji práci
 • Budeš se aktivně podílet na rozvoji druhých.
 • Zkušenosti v oblasti vzdělávání vítány, nejsou však podmínkou.

 Co bude náplní Tvé práce?

 • Navrhování vzdělávacích programů klientům na míru, ve spolupráci s našimi lektory
 • Tvorba materiálů na výběrová řízení
 • Inovace stávajících programů a katalogových kurzů
 • Příprava studijních materiálů pro účastníky školení
 • Účast na našich pravidelných akcích Business Brunch® a Konference

 Na co se můžeš těšit?

 • Prostor pro vlastní iniciativu a nápady
 • Osobní a profesní růst
 • Neformální, avšak inspirující pracovní prostředí
 • Příležitost potkat se s osobnostmi českého a slovenského businessu na našich akcích
 • Možnost účastnit se vzdělávacích akcí
 • Mladý a přátelský kolektiv

Svůj životopis, na který se už teď moc těšíme, zašli na email: helena.vospelova@motivp.com

Kreativita a její rozvoj - NOVINKA!

Novinka z nakladatelství Motiv Press

Celý svět blázní po kreativitě! Mezi manažery se to jen hemží přebujelými řečmi o tom, jak je kreativita důležitá, jak otvíráme dveře inovacím, jak jenom díky novým nápadům vejdeme do třetího tisíciletí. Avšak… většina těch, kteří si na vizitku ke své funkci přidají slovíčko „creative“, zpravidla o kreativitě jako takové nemají nejmenší ponětí.

Kreativita a její rozvoj se pokouší kreativitu uchopit komplexněji. Jako něco, co má hlavu v oblacích ale nohy pevně na zemi. Kreativitu zde autor pojímá jako klíčovou kompetenci, která se projevuje jak v intrapersonální, tedy osobní rovině, tak v dimenzi sociální, mezilidské, metodologické a technické.

Autor Petr Žák v knize vymezil, co kreativita je a není, jak se dá rozvíjet, jaké jsou nejčastější bloky kreativity a jak je to vlastně s tím okřídleným klišé o mozkových hemisférách. A protože je kreativita výsostně praktickou záležitostí, čeká vás také více než stovka kreativních technik. Použijete je ve všech fázích kreativního řešení problému. Od analýzy přes zadání až po hledání nápadů a jejich vyhodnocování.

Nasaďte myslící klobouky, roztáhněte myšlenkové mapy, koukněte druhými brýlemi… vstupte do kreativního světa. Kreativitu zakoupíte prostřednictvím našeho nakladatelství MOTIV PRESS ZDE… poštovné je ZDARMA!

   

 

Volná pozice - Asistent/ka pro Event a Marketing

Představení společnosti Motiv P

Jsme přední poradenskou a vzdělávací společností s významným postavením na českém i slovenském trhu. Kvalitu našich produktů garantuje respektovaný odborník na psychologii práce a majitel společnosti František Hroník. Vysoká úroveň našich služeb je prověřena dvacetiletou prací a stovkami spokojených klientů. V současnosti hledáme posilu do našeho brněnského marketingového týmu.

 

Informace o tvém pracovním místě

 • podíl na tvorbě harmonogramu a koordinace propagačních aktivit akcí společnosti (Business Brunch®, Konference, Otevřené kurzy, Virtuální kurzy)
 • emailová a telefonická komunikace s návštěvníky školení a eventů
 • komunikace s obchodními partnery eventů společnosti
 • práce s webovými stránkami - vkládání termínů akcí, kontrola správnosti přihlašování apod.
 • tvorba a správa databáze klientů a reporting
 • běžná operativa spojená s chodem kanceláře

 Tvé výhody a benefity na Motivu P

 • možnost potkat se s osobnostmi českého businessu
 • vtipný a přátelský kolektiv
 • skvělý nadřízený Martin Jelínek 
 • královský rozvoj osobních dovedností
 • a spoustu dalších…

Požadavky a předpoklady

 • Min. středoškolské vzdělání
 • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B1-B2) výhodou
 • Řidičský průkaz skup. B
 • výborné organizační schopnosti
 • vynikající úroveň písemné komunikace
 • flexibilita a otevřenost ke změně
 • reprezentativní vystupování

Své strukturované CV zasílejte na email: martin.jelinek@motivp.com

Těšíme se na tebe! Martin JelínekNikol Venglovičová a Jana Karmasinová

Naučte se vést behaviorální rozhovor

Behaviorální rozhovor se v personalistice stal důležitým pojmem. Nejedná se pouze o jiný styl vedení klasického pracovního pohovoru, ale hlavně o nový způsob myšlení. Liší se od běžného pohovoru tím, že klade specifické otázky zaměřené na to, jak člověk jednal v minulosti v různých situacích. Na základě toho potom odvozuje, jak bude člověk jednat v budoucnosti.
V behaviorální rozhovoru se používá systém na sebe navazujících otázek. Podle toho, jak člověk odpovídá, je možné určit, jestli se na pozici vyžadující určité dovednosti hodí. Pozorováním jeho chování může tazatel dobře určit, jestli člověk požadované zkušenosti má, nebo je pouze předstírá. Díky zjištění pracovních návyků a dovedností tak mohou být efektivně vybíráni zaměstnanci na specifické pracovní pozice, jako je třeba obchodní zástupce či manažer.

Umění vést behaviorální rozhovor je proto velice užitečné. Hodí se nejenom pro výběr nových zaměstnanců, ale zároveň i pro vedení současných zaměstnanců a jejich rozvoj. Jak se však naučit tento rozhovor vést a umět klást otázky tak, abyste se dobrali odpovědí, které potřebujete? Pro zájemce jsme připravili jednodenní otevřený kurz vedený Františkem Hroníkem, který se bude konat 13.10.2017 v Brně. Naučíme Vás, jak tvořit správné otázky a účelně stavět jednotlivé fáze rozhovoru tak, abyste v krátkém čase získali maximum důležitých informací o druhém člověku. Promítneme si scénáře rozhovorů a podíváme se také na to, jak se vyvarovat nejčastějších chyb.
Kurz je určený pro 6-12 osob a jeho cena činí 4000 Kč bez DPH. V ceně kurzu je zahrnutý přípravný virtuální kurz, celodenní občerstvení, materiály a závěrečný certifikát. Těšíme se na Vás.

V případě zájmu kontaktujte přímo
Kamila Daňka
e-mailem kamil.danek@motivp.com 
telefonicky +420 778 469 741 


Výcvikový kurz: Cílevědomý koučink

Chtěli byste se stát koučem, ale nevíte, jak začít? Je těžké se v internetové záplavě různých nabídek zorientovat a najít zkušeného odborníka, který vás naučí, jak můžete sobě a ostatním být dobrým koučem. Z tohoto důvodu Motiv P vytvořil dvouletý kurz Cílevědomý kouč akreditovaný MŠMT, který už osmým rokem pomáhá lidem získat potřebné koučovací dovednosti. Kapacita kurzu se nám vždy velmi rychle naplní, proto dlouho neváhejte a přihlaste se ZDE.

Vycházíme z bohatých zkušeností s individuálním a skupinovým koučinkem. Koučink pro nás není životní filozofie ani ideologie, ale efektivní metoda, díky které se účastníci učí aktivovat potenciály druhých tak, aby na sebe mohli pohlédnout z různých úhlů. Program je zaměřen do oblasti byznysu a je určen pro osoby s manažerskou praxí a pro všechny ostatní, kteří pravidelně pracují s lidmi.

Výcvik vychází převážně z kognitivně-behaviorální psychologie a logoterapie, inspiruje se však také u existenciální analýzy a pozitivní psychologie. Je založený na stanovování krátkodobých cílů a pravidelném vyhodnocování výsledků. Během dvou let se koná 18 prezenčních přednášek v intervalu 2-3 měsíců. Mezidobí poskytuje lidem prostor pro aplikování naučených poznatků, osobní konzultaci, vypracování případových studií a assessmentů a sledování videí a virtuálních kurzů.

Lekce vedou lidé s rozsáhlou koučovací praxí a se zkušeností z byznysu. Můžete se těšit na odborníky jakými jsou František Hroník, Marie Pečená, Jiří Beran, Michael Chytrý a na mnoho dalších. Kurz, jehož se může zúčastnit maximálně 14 lidí, stojí 80 000 Kč bez DPH. Po absolvování obdrží účastník certifikát a bude zařazen do online databáze. Během dvou let intenzivního výcviku Vás naučíme, jak vést lidi, využít Váš potenciál a lépe zvládat úkoly. Nechceme jen předávat zkušenosti, ale chceme z Vás udělat skvělé kouče. Jdete do toho?

Přihlaště se ZDE. Vaše případné dotazy vám velmi ráda zodpoví náše Manažerka pro komunikaci:

Marta Maráková
marta.marakova@motivp.com
tel.: +420 777 668 476

Obrazem - Motiv P Business Brunch® - Talent management

Váš tým Motiv P v čele s PhDr. Františkem Hroníkem a PhDr. Janou Hroníkovou, má aktuálně za sebou Motiv P Business Brunche®, které se uskutečnili v Ostravě a Brně. PhDr. František Hroník se tentokrát zaměřil na téma Talent managementu, který je v dnešní době aktuální jako nikdy předtím. U obou akcí byla zcela naplněna kapacita, v Brně museli být dokonce přidány sedadla navíc, proto ani chvíli neváhejte a využijte možnost, zúčastnit se posledního letošního Motiv P Business Brunche®, jehož ústředním tématem je Talent management. Zaregistrujte se ZDE a budeme se na vás srdečně těšit 5. 9. 2017 v Bratislavě.

Tým Motiv P se v Ostravě i v Brně musel obejít bez svého marketingového ředitele Martina Jelínka, se kterým se pravidelně potkáváte prakticky na každém Motiv P Business Brunchi®. Martin nám pracovně odjel do daleké Anglie. Z prostředí vřesovišť a suchopár nám prozradil, čím si vysvětluje obrovský a stále rostoucí zájem o HR setkání prostřednictvím Motiv P Business Brunche®: „Před více než 10 lety chybělo plnohodnotné místo, kde by se lidé z oboru pravidelně setkávali. Ne, že by nějaké akce vůbec neexistovaly, ale všechny se konaly nepravidelně, lokálně a chyběla jim požadovaná úroveň. My jsme vytvořili vlastní model HR setkávání dle hodnot MotivP a zorganizovali jsme pro tyto lidi první sérii akcí Business Brunch®, která měla okamžitý úspěch a ten přetrvává dodnes. Ze zkušenosti víme, že se lidé chodí na Business Brunch® potkávat, navazovat kontakty, různá partnerství, vyměňovat si zkušenosti a také se poradit. Měřítkem úspěchu u Business brunchů je fakt, že se lidé na akce neustále vracejí a zároveň přicházejí nový. Úspěchem je i to, že témata jsou inspirující a leckdy předbíhají dobu, poukazují na to, co budeme v nejbližších měsících řešit. Takto jsme před 10 lety uváděli téma e-learningu, knowledge managementu s důrazem na sdílení, ještě před krizí jsme měli Business Brunch® o hodnotách či diverzitě. Naším cílem je nacházet nové úhly pohledu.“

Detailní informace o Motiv P Business Brunchi® naleznete ZDE, společně s harmonogramem, kde jsme si pro vás připravili podzimní téma - KREATIVITA. Již nyní se můžete registrovat ZDE

 

 

 

Na Motiv P Business Brunchi nesmí chybět ani náš stánek s manažerskou literaturou – Motiv Press. V Brně i Ostravě se stal nejprodávanějším titul - Otočte Loď, podobně jako na červnové Firemní konferenci. Tento titul vám nabízíme ve zvýhodněném balíčku, společně s pracovním sešitem - Otočte svou Loď. Čím více knih nakoupíte, tím více výhod získáte. V případě početnější objednávky nás prosím kontaktujte na tomas.urbic@motivpress.cz ... a nezapomeňte, poštovné u nás neplatíte! 

 


 

 

Brněnský Business Brunch se uskuteční v Impact Hubu

10. srpna 2017 se v Brně uskuteční Business Brunch® s ústředním tématem Talent Management. PhDr. František Horník se na vás bude těšit, tentokrát v brněnském Impact Hubu, nikoli v HaDivadle, jako tomu bylo doposud. Impact Hub je moderní coworkingové prostředí, jehož inspirativní prostory si můžete prohlédnout ZDE. Zadejte si do navigace adresu Cyrilská 7, 602 00 Brno, zaregistrujte se ZDE a zúčastněte našeho Businnes Brunche!

 

Talent management je dnes aktuální jako nikdy předtím! Je zřejmé, že lidi, jejichž práce má vysokou míru přidané hodnoty, jen tak na trhu práce neseženeme. A když už, tak je mnohdy musíme přeplatit. Proto se potřebujeme zaměřit na vlastní lidi. Potřebujeme je nejen připravit na blízkou budoucnost, ve které se stanou oporou naší firmy, ale zejména je motivovat tak, aby nehledali příležitosti jinde, když jsme je tak dobře připravili. Talent management je zároveň od firmy k firmě velmi různý - je odvislý od firemní kultury a strategie společnosti. Nehledě na různorodost talent managementu budeme hledat, co je společné.

 

 Srdečně se na vás těšíme.

 Váš tým Motiv P.

 

Motiv P zajistí i vaši akci!

Motiv P dlouhodobě produkuje nejen videa, ale i samotné akce.

 V červnu jsme měli čest podílet se na organizaci akce Večer inšpirácií, kde náš tým pod vedením Jany Karmasinové, dokázal zajistit hladký průběh celého dne. Společně s organizátory jsme při ranní kávě vytvořili harmonogram celého dne, realizace už pak byla pouze na nás!

 

Tuto výzvu jsme s přehledem zvládli a zajistili:

 • Catering a květinovou výzdobu
 • Doprovodné akce - literární kavárna, vodní dýmky, ochutnávka chilli, čajový specialista, sketchnoting nebo hudební doprovod.
 • Hyde park - zázemí pro řečníky, kapelu a náš tým
 • Tiskové materiály, které dokážeme vytvořit na míru dané akce.
 • Sli.do -  režie prezentací všech řečníků.

 Plánujete firemní konferenci, interní meeting či teambuilding? Neváhejte a kontaktujte nás ZDE!  

Kniha s věnováním od Elišky Haškové Coolidge

Eliška Hašková Coolidge je nejen exklusivním účastníkem naši 11. firemní konference, ale i autorkou velmi zajímavé knihy - Pět amerických prezidentů, česká babička a já. Naše nakladatelství Motiv press má pro vás jedinečnou příležitost, zakoupit si tuto knihu i s věnováním přímo od autorky Elišky Haškové Coolidge. Knihu koupíte ZDE.

Jde o zcela nové rozšířené a doplněné vydání vzpomínek samotné autorky, která se dokázala prosadit ve vrcholném politickém prostředí v USA, kde dlouho pracovala jako zvláštní asistentka pěti amerických prezidentů a v dalších důležitých amerických vládních organizacích. Dnes napomáhá společenským i podnikatelským kontaktům mezi Českou republikou a USA, poskytuje poradenství v otázkách protokolu, etikety, personalistiky a public relations.

Přijďte se seznámit s Eliškou Haškovou Coolidge osobně na naší 11. Firemní konferenci, zaměřenou na Firemní kulturu. Konference se uskuteční 8.6.2017 v Praze, více informací naleznete ZDE.

Firemní kultura konference MotivP

I naše konference si za 12 let buduje specifickou firemní kulturu:

 

 

 

 

 

Dress Code

O oblečení to není! A my to víme již řádku let. Na konferencích MotivP informace o dress code není uvedena. Není to chyba, ale záměr... Prostě Vám věříme, že zvolíte nejvhodnější oděv.

A kdyby někdo chtěl přijít nahý, je to jen na něm. Pro tyto účely uvažujeme poprvé v historii o zřízení NUDA sektoru, kde by se naši vážení naháči mohli potkávat a sdílet své nuda-zážitky. I s touto inovací přicházíme jako první na světě!


 

Networking

Všimli jsme si, že řadu organizátorů konferencí z jiných oborů inspirovala filozofie MotivP, že byznys se nedělá na pódiu. Jsme moc rádi, že tuto myšlenku šíří a stává se tak standardem českých konferencí. Děkujeme.Konference je totiž o sdílení, ne o prodávání a PR prezentacích partnerů na pódiu. Využijte tak čas na konferenci jako prostředek k setkávání se s novými lidmi!

 

Řečníci

Na konferenci vystoupí přes deset řečníků, kteří Vám nabídnou rozdílný pohled na firemní kulturu. Jak to bylo u prezidentů Spojených států amerických? Jak to chodí ve start-upu? Inovativních a inspirativních myšlenek není nikdy dost, načerpejte je tak spolu s ostatními účastníky. Chtěli byste se podělit o firemní kulturu ve Vaší firmě? I zde je prostor! Staňte se na chvíli řečníkem a ukažte ostatním, jak to u Vás chodí!

 

Záznam

Věříme, že prezentace, kterou pro Vás sám řečník připraví, nejlépe ilustruje myšlenku, kterou chce sdělit. Klademe velký důraz na to, abyste viděli a slyšeli originál.

Abyste tento jedinečný okamžik nezapomněli, všechny přednášky nahráváme a zveřejňujeme na obsáhlém videoportálu MotivP.com.

 

Zasedací pořádek a VIP místa

Zasedací pořádek a VIP místa? Ne, u nás nic takového nenajdete. Každý host je pro nás Very Important Person, proto si může vybrat místo, které mu nejvíce vyhovuje. Bavit se s kýmkoli v místnosti rozhodně není zakázáno. Ba naopak, podporujeme přátelskou atmosféru. Na MotivuP se snažíme, aby se řečníci stali hosty a hosté diskutujícími. Pohodlně se usaďte, zanedlouho začínáme!

 

Jídlo a Pití

Abychom dokonale uspokojili Vaše potřeby, staráme se o pitný a stravovací režim všech zúčastněných. V případě, že cítíte lehkou únavu, jste srdečně zváni na vynikající kávu a skvělou knihu do literární kavárny MotivP. V rámci konference budete mít zajištěný teplý oběd, pokud Vás ale bude honit mlsná, nemusíte se bát! Po celou dobu konference bude připraven stůl s dobrotami, na které můžete kdykoliv zajít.


Na volné noze - #2 MotivP LIVE

Velmi zajímavým hostem našeho druhého streamu #2 MotivP LIVE se stal Robert Vlach, specialista na utváření komunity pro freelancery. V současnosti vydal svou knižní novinku – Na volné noze, což je první kniha svého druhu od českého autora, jenž vznikla na základě mnohaletých zkušeností Roberta Vlacha. 


„Freelancer je profesionál, který je aktivní na volném trhu – nabízí služby a produkty. Typicky to dělá na své vlastní jméno a s jasně deklarovanou odborností a jasně definovaným produktem.“


Moderování streamu se znovu chopil náš marketingový ředitel Martin Jelínek a výsledkem je obsáhlý rozhovor, jenž proběhl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře. Od Roberta Vlacha jsme se dozvěděli, jak vůbec kniha vznikla, charakterizovali jsme konkurenční prostředí českých freelancerů a také, jak začít a skutečně uspět v samotných začátcích práce na volné noze.

Věříme, že se náš stream stane velkou inspirací nejen pro freelancery, ale i pro všechny z vás, koho zajímá, jaké jsou hlavní předpoklady pro práci na volné noze a jaká je firemní kultura úspěšných freelancerů. Firemní kultura je také ústředním tématem naši 11. firemní konference, jenž se uskuteční 8. 6. 2017 v Praze.

Koupit knihu ZDE

Celý záznam a bonusová videa najdete na MotivP TALKS

Na manažerské konferenci vystoupí Marek Orko Vácha Mgr. et Mgr. Marek Vácha, Ph.D. je český římskokatolický kněz, přírodovědec, pedagog a spisovatel. Je farářem lechovické farnosti, farním vikářem Římskokatolické akademické farnosti při kostele Nejsvětějšího Salvátora a přednostou Ústavu etiky na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Specializuje se na otázky evoluční biologie a lékařské i environmentální etiky.

Na manažerské konferenci vystoupí Ivana Molnárová Na manažerské konferenci v Praze se představí Ivana Molnárová, výkonná ředitelka Profesia.sk, ve které působí od roku 2000. Klíčové při řízení týmu je podle paní Molnárové vytvořit dobrou a kreativní atmosféru. Jakou se paní Molnárová snaží udržovat firemní kulturu a co dělá pro to, aby byli zaměstnanci spokojení, prozradí 8.června v Praze na konferenci.

Na manažerské konferenci vystoupí Olga Afanasjeva Olga Afanasjeva je provozní ředitelkou jednoho z nejambicióznějších startupů v oblasti umělé inteligence, GoodAI, které bylo založené v roce 2014 slovenským vývojářem Markem Rosou. Cílem GoodAI pak je vyvinout univerzální umělou inteligenci, konkrétně první AI na světě, která se flexibilitou a schopnostmi vyrovná lidskému mozku a umožní významný pokrok ve vědeckém výzkumu, lékařství, výrobě, objevování vesmíru a mnoha dalších oblastech.

Na manažerské konferenci vystoupí Pavel Kysilka Dalším řečníkem naší konference bude Ing. Pavel Kysilka, CSc., český ekonom, který v letech 1992-1999 působil jako člen bankovní rady a viceguvernér Státní banky československé a později České národní banky. Později působil i jako generální ředitel České spořitelny. Pan Kysilka se v současné době věnuje projektu 6D Academy, jehož je i zakladatelem. 6D Academy sdružuje odborníky a manažery se zkušenostmi z nejrůznějších oborů (IT, bankovnictví, digitální marketing a vzdělávání), jeho cílem je zprostředkovávat především zkušenosti a nejnovější informace ze světa 6D.

Na manažerské konferenci vystoupí Simona Kijonková Simona Kijonková je známou českou podnikatelkou, kterou média titulovala na první dámu české ecommerce. Měsíčník Forbes si ji vybral na svou titulku a zařadil ji mezi 75 nejvlivnějších žen České republiky. V oboru IT a ecommerce podniká od roku 2008. Jejím nejúspěšnějším projektem v Čechách i v zahraničí je logistická společnost Zásilkovna, kterou založila v roce 2010. K letošnímu roku přepravila 7 milionů zásilek, má přes 300 zaměstnanců a za rok 2016 činil obrat 200 mil Kč.

Na manažerské konferenci vystoupí František Grasl Ing. František Grasl, MBA studoval na fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT a University of New York in Prague. Pracoval jako ředitel logistiky ve společnosti Rodenstock (přední světový výrobce dioptrických a slunečních brýlí). V současnosti pracuje devátým rokem ve společnosti Tech Data Distribution na pozici výkonného ředitele pro logistiku. Tech Data Distribution patří k největším globálním distributorům IT technologií. Hovoří pěti jazyky a ve volném čase se věnuje sportu (běh, hory, vodáctví) a společenskému tanci.

Na manažerské konferenci vystoupí Veronika Brázdilová Dalším řečníkem letošní manažerské konference je Veronika Brázdilová, která absolvovala Evropský polytechnický institut v oboru ekonomie a zahraniční obchod. Titul MBA získala na Nottingham Trent University a na International Business School v Brně.
Veronika Brázdilová je od roku 2014 generální ředitelkou společnosti Xerox Česká a Slovenská republika. V minulosti zastávala řadu vedoucích pozic ve společnostech Telefónica O2, CCS/SGS a Eurotel. V rámci pozice Chief Executive Officer a jako členka představenstva CCS/SGS získala cenné zkušenosti v oblasti řízení obchodu a vedení lidí.

Na manažerské konferenci vystoupí Richard Austen. Richard Austen je absolventem Obchodní fakulty Ekonomické univerzity v Bratislavě a držitelem titulu MBA z Webster University v Missouri v USA. V minulosti pracoval pro společnosti Coca Cola a Holcim.
Richard Austen v roce 2007 nastoupil jako ředitel logistiky do slovenské petrolejářské společnosti Slovnaft, která je dnes součástí skupiny MOL. Od roku 2011 byl viceprezidentem pro Logistiku Skupiny MOL a od listopadu 2013 vedl velkoobchod Slovnaftu. Zároveň je také členem dozorčí rady Slovnaftu. V tuto chvíli pan Austen působí jako generální ředitel mezinárodní ropné a plynárenské Skupiny MOL v České republice. Jaká je firemní kultura v MOLu? Byl rozdíl v jeho působení ve Slovnaftu a v MOLu? O tom a všem pan Austen promluví na naší červnové manažerské konferenci.

Eliška Hašková Coolidge bude jedním z exkluzivních účastníků 11. ročníku úspěšné manažerské konference

Eliška Hašková Coolidge bude jedním z exkluzivních účastníků 11. ročníku úspěšné manažerské konference společnosti MotivP. Působila jako osobní asistentka až u pěti amerických prezidentů v Bílém domě. V současnosti, se kromě dalších oblastí specializuje na vedení kurzů společenského chování a business etikety. Zájemce z jakékoli země, ať už je z Česka, Anglie či Ameriky připraví tak, aby dokázal obstát nejen na vysoké manažerské pozici, ale i v rámci aklimatizace a přizpůsobení firemní kultuře svého zaměstnavatele.

Právě FIREMNÍ KULTURA je ústředním tématem letošního ročníku naši manažerské konference, která se uskuteční 8. červena 2017 v Praze. Na naší konferenci se seznámíte s mnoha správnými lidmi a jejich odpověďmi na otázku "v jaké kultuře se stáváme lepšími?"

 

Inspirativní ráno - Arnošt Goldflam

Motiv P se pravidelně podílí na Inspirativním ránu tím, že setkání s osobnostmi natáčí a video po té produkuje. V dnešním záznamu se vám představí Arnošt Goldflam, který patří k nejvýznamnějším a také nejoblíbenějším českým dramatikům a režiserům současnosti. V prostorách JAMU promluvil o tom, jak se vůbec dostal k hereckému řemeslu, jaké obtíže musel ve své kariéře překonat a čím vším se inspiroval ve své rozmanité tvorbě.

Video má 52 minut a najdete jej zdarma zde

Sledujte organizátora na FB, kde najdete pozvánky na nadcházející akce. 

 

Nové knihy - Duben 2017

V dnešním díle vám představíme především novinku - NEBOJTE SE PŘEVZÍT VELENÍ, z našeho nakladatelství Motiv Press. Autorkou je jedna z prvních plukovnic v americké armádě Jill Morgenthaler, jenž vás naučí, jak efektivně vést sebe a svůj tým k úspěchu! ...a nezapomeňte, poštovné u nás neplatíte

VIDEO zde

Klíčové je udržet si nadšení - Simona Kijonková

Určitě jste si už někdy něco na internetu objednali a přemýšleli, jak se vyhnout poštovnému za kurýra, který dorazí v době, kdy se to absolutně nehodí a navíc za to zaplatíte částku rovnající se jednomu obědu v restauraci. Je tomu už 7 let od chvíle, kdy vznikl start-up Zásilkovna, díky kterému si můžeme po celé republice vyzvedávat balíčky prakticky za každým rohem. Od té doby Zásilkovna přepravila přes 7 milionů zásilek, má přes 300 zaměstnanců a za rok 2016 činil obrat společnosti 200 mil. Kč. Za dnes už zavedenou společností stojí Simona Kijonková, která se s námi podělila o zkušenosti s firemní kulturou právě v Zásilkovně. Co se za ta léta naučila a co je podle ní důležité v korporátu udržet? S paní Kijonkovou jsme na Equal Pay Day 2017 natočili krátký rozhovor, na který se můžete podívat zde.

 

 

Novinka z MotivuPress - Nebojte se převzít velení!

Nakladatelství Motiv press aktuálně vydalo novou publikaci Nebojte se převzít velení, jenž napsala jedna z prvních plukovnic v americké armádě Jill Morgenthaler. Autorka vám autenticky přiblíží jak čelit strachu v začátcích kariérního růstu a jak se efektivně vyrovnat s obtížnými podmínkami v armádním prostředí. V knize naleznete také téma ženské perspektivy v oblasti rovných příležitostí, ale i příklady správného a spravedlivého vedení pracovního týmu.

Nebojte se převzít velení vás posune o další krok vpřed! Publikaci koupíte zde

Změna je život - Andrej Kiska na Profesia Days 2017

Zajímá vás jak je slovenský prezident Andrej Kiska spokojený se svojí prací a nebo kdy je podle něj čas na změnu? To vše a ještě něco více v rozhovoru, který jsme pro vás natočili na Profesia days 2017.

Rozhovor (2:03) najdete zde.

František Hroník LIVE #1

Od dubna chystáme novinku!

Už nějakou dobu umísťujeme na web záznamy různých rozhovorů, přednášek a konferencí, a to nejen těch našich. Jelikož je o videa velký zájem, rozhodli jsme se, že pro vás připravíme něco speciálního. Těšit se můžete už 20. dubna 2017.

Na naše akce přijde více než 2000 lidí. Pořádáme velké HR konference i Business Brunche® v komornější atmosféře. Spousta účastníků se k nám vrací. Přichází si pro nové informace a také se opět setkat s jinými lidmi z oboru, s nimiž se díky nám seznámili. Bohužel se pokaždé najde dost lidí, kteří by rádi přišli, ale časový rozvrh či velká vzdálenost jim to nedovolují. A přesně takové jsme se rozhodli potěšit – umožníme jim sledovat naši akci online.

František Hroník LIVE

Obrovský zájem je na našich konferencích především o přednášky Františka Hroníka, odborníka v oblasti řízení lidských zdrojů. František, který založil MotivP, je jednou z nejznámějších osobností v oblasti psychologie práce v ČR i na Slovensku. Věnuje se kognitivně behaviorální psychologii a poprvé v našem prostředí představil psychodiagnostiku online. Dvacátého dubna se bude věnovat právě vám.

20. 4. 2017 v 19:00 spustíme online přenos z nového brněnského studia MotivP. Na našem webu jej bude moci sledovat kdokoliv, akce je zdarma a neomezená, Františka Hroníka může sledovat tolik lidí, kolik bude mít o jeho přednášku zájem.

František Hroník přijde k vám

Nezáleží na tom, kde jste a kolik máte volného času. Pohodlně se usaďte k počítači, telefonu či tabletu a pusťte si Františka Hroníka LIVE. Můžete si u toho udělat domácí pohodu, a pokud se vám téma nebude zdát, prostě záložku v prohlížeči zavřete a půjdete si po svých. Buďte si však jistí, že přednáška Františka Hroníka bude i tentokrát stát za to.

Dělat konference tváří v tvář nám jde, tak se přijďte přesvědčit, že umíme připravit i online přenos na vysoké úrovni! Víc prozradit nemůžeme, přijďte nás podpořit při naší premiéře. Těšíme se 20. 4. 2017 v 19:00.

Setkáme se na Profesia days a Career days

 

 

 

 

 

Práce v MotivP není o sezení v kanceláři, to Vám poví 10 z 10-ti Motiváků.

Cestujeme rádi, rádi potkáváme nové lidi, rádi se dozvídáme víc a rádi taky svoje vědomosti posouváme dál, respektive sdílíme, jak jsme se naučili také díky naší poslední HR konferenci Od sdělování ke sdílení :) …

Příští týden se vydávají 2 naše týmy na akce našich partnerů, na Profesia days v Bratislavě a Career days v Praze.

Martin Jelínek s Pavlínou Šprachtovou budou mít přednášku a kromě toho budeme na obou akcích natáčet. Tak za námi přijďte! Rádi Vás uvidíme.

 

 

A o čem bude jejich přednáška?

O hledání už to není... Je potřeba umět si vybrat!

V dnešní době, kdy je v podstatě neomezené množství příležitostí - obzvláště pro šikovné studenty a absolventy;-) je ještě více nutné zamýšlet se nad skutečně nejlepším uplatněním. K dlouhodobé spokojenosti totiž nestačí jen tučná výplata, ale je žádoucí i prostor pro rozvoj a růst, smysluplnost každodenních úkolů nebo inspirativní vedení... A jaká je ta pravá práce pro vás? Jak se o firmách dozvědět více? Jak se vhodně zeptat na to, co vás zajímá? A na co při výběru uplatnění myslet? Na to vše si odpovíme v průběhu workshopu "O hledání už to není... Je potřeba umět si vybrat!"

 

Vystoupili jsme tam i dříve, záznam naleznete ZDE .

Přidej se k nám! Pozice Technická podpora

Jsme přední poradenskou a vzdělávací společností s významným postavením na českém i slovenském trhu. Kvalitu našich produktů garantuje respektovaný odborník na psychologii práce a majitel společnosti František Hroník. Vysoká úroveň našich služeb je prověřena dvacetiletou prací a stovkami spokojených klientů. V současnosti hledáme posilu do našeho brněnského týmu na pozici Technická podpora. Více o firmě MotivuP a představení budoucích kolegů najdete zde.

 

 

NÁPLŇ PRÁCE:
- emailová a telefonická komunikace s účastníky školení a řešení jejich požadavků
- rozesílání přístupových údajů k online nástrojům
- práce s webovými stránkami - vkládání termínů akcí, kontrola správnosti přihlašování apod.
- účast na EVENTECH, které MotivP pořádá
- běžná operativa spojená s chodem kanceláře


POŽADAVKY:
- minimálně středoškolské vzdělání
- anglický jazyk na úrovní B2 výhodou
- výborné organizační schopnosti
- vynikající úroveň písemné komunikace
- flexibilita a otevřenost ke změně
- reprezentativní vystupování
- znalost HTML výhodou
- práce s excelem nutná

 

NABÍZÍME:
- možnost potkat se s osobnostmi českého businessu
- vtipný a přátelský kolektiv
- skvělý nadřízený (seznamte se s Martinem zde) a fajn kolega (seznamte se s Karlem zde)
- královský rozvoj osobních dovedností
- a spoustu dalších…


Pokud tě pozice zaujala, pošli nám prosím své CV emailem. Do předmětu zprávy uveď “Technická podpora”.

 

KONTAKT:

Martin Jelínek
email: martin.jelinek@motivp.com

  

Jak probíhá výběrové řízení? 

MotivP
Životopis

Na tvé CV se velmi těšíme! Tak neváhej a pošli ho na emailovou adresu uvedenou u popisu pozice. 

 
MotivP
Telefonní pohovor (5 - 10 minut)

Abychom měli příležitost tě lépe poznat a tys mohl lépe poznat nás, pobavíme se nejprve telefonicky. O čem? O tom, kdy se k nám můžeš připojit, co bys rád ve své práci našel a co bychom našli my v tobě... Potom osobnímu setkání nic nebrání!

MotivP
Pohovor nebo Assessment centrum (1 - 8 hodin)

Naší prací je výběr a rozvoj zaměstnanců - proto není lepší příležitost, jak se seznámit s tím, co děláme. Základem všeho je být sám sebou!

MotivP

Online testování (30 - 60 minut)

Online testování je jeden z našich nejvíce rostoucích produktů, a to díky své kvalitě! Zapoj se s námi do vývoje, vyplň testy a modelové situace a dej nám vědět, jaký z toho máš dojem. Na tvou reakci se těšíme.

MotivP
Rozhodnutí

Před námi je pak nelehký úkol vybrat toho nejvhodnějšího… Jde totiž o to, abys “sedl” pozici a pozice “sedla” tobě. V každém případě ti dáme vědět výsledek a zpětnou vazbu na tvé působení. S vybraným se potom pobavíme o podmínkách a uvítáme ho do týmu! 

 

Aktuální volné pozice na MotivuP najdete zde

Tisková zpráva: Nominace člena horské expedice

Společnost MotivP je známá svým mladým kolektivem, který je plný elánu a sportovního nadšení. Výjimkou není ani František Hroník, který si tajně vysnil, že se stane členem expedičního týmu, který již od minulého roku úspěšně zdolává vrcholky českých hor a společně se svými klienty tak zažívají nezapomenutelné okamžiky během teambuildingového programu.

 Video: Horská expedice
Stát se součástí tohoto týmu je opravdu nelehké. Kritéria pro přijetí jsou přísná a ne každý je splňuje. Kromě chuti poznávat nové věci, překonávat své hranice a mít chuť se bavit je třeba i troška fyzické kondice. A proto se František rozhodl, že své mladé kolegy překvapí a v kvalifikačním kole na nového člena dosáhne nejlepších výsledků. Bohužel však František během jednoho ze svých nočních kondičních tréninků uklouzl na ledovce a poranil si koleno. Tato událost si vyžádala krátkou hospitalizaci bez trvalých následků a nyní je František po operaci v domácí péči.

Jelikož tento úraz prozradil jeho tajný záměr - být nejvíce fyzicky zdatným členem expedice, tak za všechny členy expedičního týmu slibuji, že pro všechny budoucí expedice je František čestným členem našeho týmu!

Jana Rozmahelová 
jana.rozmahelova@motivp.com

8 hodin - Firemní kultura firem
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak rychle může utéct taková pracovní doba? A co je Vaše vysněná práce? Je to job v international company, která poskytuje mnoho challenges? Nebo spíš něco menšího s rodinnou atmosférou a vůní bábovky, kde jste v centru dění veškerých aktivit a o své náplni práce si rozhodujete sami? Nebo úplně nejraději budete pracovat z HUBu na projektech ve více společnostech? Ať to tedy máte jakkoliv, vždy jde o to, abyste se do práce těšili a dělali to, co Vás naplňuje!
 
Ale jak to poznat?
 
Náš nový projekt 8 hodin vám přinese skutečná fakta o společnostech, které zvažujete jako potenciální zaměstnavatele nebo pro spolupráci. Jak to u nich chodí, jaké hodnoty žijí a to, zda jsou pro ně důležité výkony, vztahy nebo něco úplně jiného, vám přineseme v krátkých videích, která to budou ilustrovat.
 
A začneme pěkně zostra - ukážeme si, jak to skutečně chodí v Amazonu, čtvrté nejhodnotnější společnosti světa! A věřte, máte se na co těšit:-)
 
 
Termíny našich akcí pro rok 2017

BB zahlavi

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom se s Vámi podělili o termíny plánovaných akcí na rok 2017.
Těší nás Váš velký zájem o akce Business Brunch® i o obě dvě naše konference. Jelikož byla účast v loňském roce vskutku rekordní, rozhodli jsme se udělat krok blíže některým našim klientům a vykročit s akcemi MotivP Business Brunch® i do nových měst.
V letošním roce se s námi můžete setkat nově v Pardubicích a Plzni.
Už se těšíte? My ano!

Budeme velmi rádi, pokud pošlete tuto pozvánku i svým kolegům či známým, pro které by MotivP Business Brunch® v Plzni a Pardubicích mohl být zajímavou událostí.


Připravujeme pro Vás stále nová, atraktivní témata a věříme, že se s Vámi setkáme alespoň na jedné z uvedených akcí:

 

MotivP Business Brunch® - Sokratovský dialog
Město Místo konání Termín
Brno HaDivadlo 7.3.2017
Plzeň Divadlo dialog 9.3.2017
Ostrava Impact Hub Ostrava 4.4.2017
Pardubice Divadlo Exil 5.4.2017
Praha Divadlo Metro 6.4.2017
Bratislava Študio L+S 12.4.2017
Přihlašování a více informací zde...

Sokrates
MotivP Business Brunch® - Talent management
Město Místo konání Termín
Pardubice Divadlo Exil 16.5.2017
Praha Divadlo Metro 17.5.2017
Plzeň Divadlo Dialog 18.5.2017
Ostrava Impact Hub Ostrava 8.8.2017
Brno HaDivadlo 10.8.2017
Bratislava Študio L+S 5.9.2017
Přihlašování a více informací zde...


Talenti
Manažerská konference MotivP - Firemní kultura a prospívání

Jsme jiní. Jsme různí. Jsme sví. Jsme.

Manažerská konference o firemní kultuře a prospívání.

8. 6. 2017, PRAHA

 Dnes se organizace potřebují  odlišovat více, než tomu bylo dříve. Potřebují být osobitější. Mohou se ptát:  “Kým jsme, kým chceme být?” To jsou bytostné otázky, které směřují k firemní (organizační) kultuře jakožto souboru sdílených očekávání.

Na naší konferenci se seznámíte se správnými lidmi a jejich odpověďmi na otázku "v jaké kultuře se stáváme lepšími".


Přihlašování a více informací zde...

 

 

Firemni kultura
MotivP Business Brunch® - Kreativita
Město Místo konání Termín
Pardubice Divadlo Exil 19.9.2017
Praha Divadlo Metro 20.9.2017
Plzeň Divadlo Dialog 21.9.2017
Bratislava Študio L+S 3.10.2017
Ostrava Impact Hub Ostrava 4.10.2017
Brno HaDivadlo 5.10.2017

Přihlašování a více informací zde...


 

Kreativita
12. HR Konference MotivP - Krásné chyby

23. - 24. 11. 2017, BRNO

Informace o akci budou postupně doplňovány....


Krasne chyby 
MotivP Business Brunch® - téma připravujeme :)
Město Místo konání Termín
Bratislava Študio L+S 5.12.2017
Pardubice Divadlo Exil 6.12.2017
Ostrava Impact Hub Ostrava 7.12.2017
Brno HaDivadlo 12.12.2017
Praha Divadlo Metro 13.12.2017
Plzeň Divadlo Dialog 14.12.2017 
Otevřený kurz MotivP - Behaviorální interview
(100% garance otevření kurzu)
Lektor František Hroník
23.3.2017, Praha, Impact Hub Praha
Více informací zde...
 BI


  
Za celý tým MotivP Vám přeji krásný a úspěšný začátek nového roku a těšíme se na setkání s Vámi.

Martin Jelínek

marketingový ředitel
martin.jelinek@motivp.com
+420 777 668 475

Volná pracovní pozice: PROGRAMÁTOR / VÝVOJÁŘ SW BRNO

Jsme jedna z největších českých vzdělávacích společností v ČR a výrazně se zaměřujeme na on-line produkty, které si všechny sami vyvíjíme. Již pátým rokem se věnujeme intenzivnímu vývoji webových IS, a to jak pro naše interní potřeby, tak pro naše zákazníky. 

Možná znáte MotivP TALKS, díky kterým jsme vidět na desítkách akcích nejen po ČR. Vytváříme i e-learningy, různé testování, hodnoticí systémy a především jejich rozsáhlou administraci a různé zpracování výsledků do grafů a statistik a maximálně intuitivní administrační prostředí pro naše významné zákazníky z řad velkých firem.

Pro další vývoj nyní hledáme nového člena našeho týmu.

 

 

Požadujeme
· Ochotu učit se novým věcem a neustále pracovat na svých znalostech
· ASP.NET (WebForms, MVC), C#, MS SQL
· Algoritmické uvažování
· Rutinní znalost HTML, CSS, JS
· Výhodou orientace v ostatních MS technologiích, JS & CSS frameworky
· Spolehlivost, flexibilita, proaktivní přístup, zodpovědnost za výsledek
· Anglický jazyk - komunikativně
· Schopnost práce v týmu
· Samostatnost

  

Popis pracovní pozice
· Vývoj databázových a webových aplikací v malém týmu, vytváření nových modulů, ale i rozšiřování a inovace stávajících
· Podpora uživatelů, zapracovávání klientských požadavků
· Možnost vývoje mobilních aplikací

 

Nabízíme
· Plat odpovídající výkonům a zkušenostem
· Možnost profesního růstu
· Zaučení, odborné vedení
· Široká možnost realizace
· Moderní technologie
· Flexibilní pracovní doba, Sick days, možnost home office
· Notebook, mobil
· Firemní teambuildingy a další akce
· Benefity zaměřené na zdravý životní styl – Multisport, zdravé občerstvení na pracovišti
· Příjemný pracovní kolektiv, neformální prostředí, kanceláře v centru Brna 

Pozice je vhodná pro absolventy, či programátory, kteří si chtějí rozšířit (i při studiu) své znalosti a získat tak bohatou praxi.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte: Martin Jelínek, martin.jelinek@motivp.com, +420 777 668 475.

 

agentura Motiv P s.r.o.
Řehořova 14
BRNO 618 00

 

Aktuální volné pozice na MotivuP najtete zde

Kurzy pro veřejnost se 100% garancí otevření

 

 

 

 

 

 


Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou volných míst na našich školeních pro veřejnost, tzv. Otevřených kurzech.


Tyto kurzy vypisujeme pouze v několika termínech a mohou se na ně hlásit všichni, kteří se chtějí zdokonalovat v tom, co dělají, nebo se naučit něco nového - prostě chtějí „být lepší“. Zaměřujeme se na nejžádanější témata, dostupná a srozumitelná všem. Podmínkou účasti není vzdělání v oboru.


V roce 2016 proběhlo 5 těchto kurzů v Brně a 1 kurz v Praze.


Nyní si dovolujeme Vám nabídnout místa na kurzech, které mají již nyní 100% garanci otevření!


 

 

Otevřený kurz MotivP - Komunikujeme efektivně
24.1.2017, Brno
Více informací zde...
Komunikujeme efektivně
Otevřený kurz MotivP - Skečnouting
23.1.2017, Brno
Více informací zde...
 Skecnouting
Otevřený kurz MotivP - Behaviorální interview
23.3.2017, Praha 
Více informací zde...
 BI

 

V ceně každého kurzu je příprava formou Virtuálního kurzu, materiály, celodenní občerstvení a závěrečný certifikát.

Kontakt pro přihlášení: Alžběta Blahová, alzbeta.blahova@motivp.com, +420773744383     

BRNO: agetura MotivP, Řehořova 14

PRAHA: bude upřesněno

 9:00 - 17:00  4000,- bez DPH

 

Nová pozice: Specialista vydavatelství Motiv Press

Jsme lídrem na trhu vzdělávání a vydavatelem knih z oblasti osobního rozvoje a managementu! Vydali jsme - mimo mnoha dalších - i světově prodávanou knihu Johna Millera "The Question Behind the Question” (v češtině “Opravdu správná otázka”), které se prodalo více než milion výtisků ve 26 zemích! Pokud máš rád knihy a chceš se stát součástí jejich příběhů, hledáme právě Tebe.

Pracovní výzvy a úkoly:

- Zabezpečení chodu oddělení (objednávky, fakturace, spokojenost zákazníků).
- Vylepšování e-shopu, inovace a rozvoj knižního oddělení.
- Spolupráce na rozvoji oddělení a firmy (zlepšovací návrhy a jejich realizace).
- Spolupráce a podpora kolegů z jiných oddělení.
- Prodej knih na odborných akcích (přednášky, konference).


Koho hledáme:

- Milého a ochotného člověka do rodinné firmy.
- Toho, kdo přemýšlí o své práci a přichází s novými nápady.
- Člověka s dobrým zdravotním stavem (nošení beden s knihami).
- Řidičský průkaz sk. B.

Co získáte:

- Možnost podílet se na rozvoji firmy a být nadšený z vlastních úspěchů.
- Budete součástí firmy se spokojenými klienty a rostoucím nákladem.
- Příležitost účastnit se vzdělávacích aktivit a potkávat se s významnými lidmi napříč obory.

CV a motivační dopis již prosím neposílejte. Těšíme se na nového kolegu Tomáše, který nastupuje následující týden.

Děkujeme 

 

Informace k MotivP Business Brunch®

 

 

 

 

 

Dobrý den,

dovolujeme si Vám připomenout Vaše přihlášení na zítřejší MotivP Business Brunch® v Praze.


Termín: 15.12. 2016
Téma: Prevence ztráty nadšení
Místo: Divadlo Metro, Národní 25, 11000 Praha

prevence

Harmonogram MotivP Business Brunch®
:

8:30 - 9:00  prezence a čas na kávu
9:00 - 10:25 František Hroník - přednáška
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®


Jak se k nám dostanete?

zde MAPA

AUTEM - parkování v okolí:

MR. PARKIT - GARÁŽE VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
MR. PARKIT - GARÁŽE PANSKÁ

GARÁŽE NÁRODNÍ DIVADLO
*po rozkliknutí odkazu se zobrazí i sazby parkovného

MHD:

ze stanice Praha, Hlavní nádraží > metrem trasy C na Florenc, přestup na trasu B > do stanice Národní třída,  MAPA

ze stanice Praha, Hlavní nádraží > metrem trasy C na Muzeum, přestup na trasu A > do stanice Můstek, MAPA

ze stanice Praha, Florenc > přestup na trasu B > do stanice Národní třída,  MAPA
Chcete se na něco zeptat? Zeptejte se přímo Františka Hroníka v naší diskuzi...

QAA


PS: Líbí se Vám témata našich MotivP Business Brunch® a rádi byste se jim věnovali hlouběji? Všechna témata umíme zpracovat i jako prezenční školení a připravit je "na míru" pro Vaši společnost. Kontakní osoba Marta Domanská.

Budeme se na Vás těšit.partneri BB

 

 

Hledáme: Střihače a kameramana

Ahojte Youtubeři a Videomakeři,

chcete točit zajímavé studentské konference a vtipná promo videa?

Každý týden být v jiném městě a zároveň si tím přivydělat?

Tak hledáme právě TEBE do našeho kreativního týmu!

Nemusíš umět stříhat v každém programu ani natáčet s každou kamerou. Stačí nám to, že budeš chtít být lepší a učit se každý den nové věci.

Chceme tě ale upozornit, že v našem týmu je velká sranda a smysl pro humor je podmínkou!

Místo výkonu práce: Brno!

 

CV a portfolio posílejte na martin.jelinek@motivp.com

Co například točíme: "Ká" Rozhovory - Virtuální kurzy 

Psycholog na oddělení Analýz

Jsme lídrem na trhu firemního vzdělávání a je nám potěšením, že naše důležité oddělení Analýz stále roste! Našim klientům z řad významných nadnárodních společností nabízíme naše know-how v oblasti Assessment Center (AC), Development Center (DC) a online diagnostiky. Pokud se nebojíš výzev a chceš se podílet na našem úspěchu, hledáme právě Tebe.

Pracovní výzvy a úkoly:

 • Role hodnotitele a vedoucího našich Assessment a Development Center
 • Kontakt s klienty s cílem zpřesnit požadavky a očekávání
 • Definice kompetenčních modelů a návrhy jednotlivých AC/DC
 • Tvorba modelových situací na míru našim klientům
 • Interpretace jednotlivých testů diagnostiky potenciálu
 • Podíl na vzniku (metodologicky i statisticky) nových standardizovaných testů
 • Spolupráce a podpora kolegů z jiných oddělení
 • Účast na akcích Business Brunch, konferencích apod.

 

Koho hledáme:

 • Min. bakalářské vzdělání v oboru psychologie (preferovaně magisterské)
 • Dílčí zkušenost v oblasti psychologie práce a organizace
 • Anglický jazyk min. na úrovni B1
 • Nasazení, proaktivita a chuť učit se nové
 • Pro-zákaznická orientace a rozvinuté komunikační dovednosti
 • Samostatnost a tah na branku
 • Řidičský průkaz sk. B

 

Co získáte:

 • Možnost podílet se na vývoji kvalitních psychologických řešení
 • Být součástí divize, která roste a poskytuje nadstandardní servis největším společnostem v ČR a SR
 • Úžasné, profesionální kolegy, od kterých se můžete učit a know-how Františka Hroníka
 • Příležitost účastnit se vzdělávacích aktivit a potkávat se s významnými lidmi napříč obory
 • A mnoho dalšího :-)

CV a motivační dopis posílejte na frantisek.hronik@motivp.com. Těšíme se na Vaše reakce. 

Harmonogram HR Konference - Od sdělování ke sdílení

 

 

 

 

Harmonogram Konference

 Den 1. : 24.  11.  2016 

 

8:30 - 9:30    Registrace

9:30 - 11:10 Sdílení směrem dovnitř (František Hroník - MotivP, Radovan Musil - Red Hat, Jana Ragasová - Zetor, Dita Stejskalová - Ogilvy)

Kávová pauza a čas na sdílení

11:40 - 13:10 Sdílení směrem dovnitř (Branislav Frk - Prešovská univerzita, Pavel Doležal - Keboola, Eva Vacíková - FEI)

Oběd a čas na sdílení

14:25 - 15:25 Sdílení odjinud (Mikuláš Kroupa - Post Bellum, René Václav Strouhal)

15:25 - 19:00 WORKSHOPY
 
Večeře

20:00 - 21:00 Večerní program MotivP

Volná a dobrá zábavaDen 2. : 25.  11.  2016 

 

9:00 - 10:40 Sdílení s přesahem (Lucie Tvarůžková - Zonky, Petr Porubský - Linka bezpečí)

Kávová pauza a čas na sdílení

11:10 - 13:10 Sdílení uvnitř firmy (Roman Šmucler, Marie Flochová - Nestlé, Uršula Králová - T-mobile, Tomáš Šebek - Lékaři bez hranic)

Oběd a čas na loučení

 

Zeptejte se řečníků na HR Konferenci Vážení přátelé,

děkujeme všem přihlášeným na naši již 11. HR konferenci s tématem Od sdělování ke sdílení, která proběhne již za 10 dní v Brně.
Jsme velmi potěšeni vekým zájmem o tuto akci a děkujeme Vám za důvěru, že naše konference bude stát za to.
Máme opravdu radost, když vidíme, že Vás naše akce opravdu baví.

Chcete se na něco zpetat? Položit otázku některému z řečníků, kteří vystoupí na HR konferenci? Máte jedinečnou možnost. Klikněte na Q+A a zeptejte se na co chcete. Vaše otázky budou posléze zodpovězeny přímo na HR konferenci a Vy si je můžete poslechnout přímo tam, nebo ze záznamu na videoportálu MotivP TALKS.


11. HR  konference - Od sdělování ke sdílení - 24.-25.11.2016

Zbývá posledních 15 volných míst!


konference HRK
ikony registrace
 Více o akci zde...
TOP 5 kurzů s garancí otevření!

Otevřené kurzy MotivP

V pravidelných intervalech pro vás vypisujeme veřejnosti otevřená školení s Vašimi oblíbenými lektory, na která se mohou hlásit všichni, kteří se chtějí zdokonalovat v tom, co dělají, nebo se naučit něco nového - prostě chtějí „být lepší“. Zaměřujeme se na nejžádanější témata dostupná a srozumitelná všem. Podmínkou účasti není vzdělání v oboru, kurzy jsou určené široké veřejnosti. Sledujte naši aktuální nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Kontakt pro přihlášení: Alžběta Blahová alzbeta.blahova@motivp.com +420 773 744 383
Aktuálně doporučujeme: TOP 5 mezi Otevřenými kurzy se 100% garancí otevření!

Otevřený kurz: Behaviorální interview
10. 11. 2016, Praha
Otevřený kurz: Prezentační dovednosti
16. 11. 2016, Brno
Otevřený kurz: Skečnouting (Vizuální leadership)
23. 1. 2017, Brno
Behavioralni interview Prezentacni dovednosti Skecnouting
Otevřený kurz: Komunikujeme efektivně
24. 1. 2016, Brno
Otevřený kurz: Behaviorální interview
14. 12. 2016, Praha
a spousta dalších Otevřených kurzů...
Komunikujeme efektivně Behavioralni interview Otevrene kurzy


Pokud Vás doporučené kurzy nezaujaly, zde ještě k nahlédnutí aktuální katalogy našich kurzů:

Katalog Virtuální kurzy MotivP

     

Katalog Otevřené kurzy MotivP

 

   

 


"Ká" - Rozhovory

Sledujte krátké rozhovory z našich cest po českých a slovenských konferencí.

 

Podívejte se na první rozhovory například s trenérem Marianem Jelínkem nebo se Simonou Stašovou.

 

Proč „Ká rozhovory - „Ká“ jako krátké.

 

Odkaz: „Ká“ rozhovory

 

 

Již proběhlo - Business Brunch® v Brně

 

 

 

 

 

Dovolujeme si Vám připomenout zítřejší MotivP Business Brunch® v Brně.

Téma: Kognitivní styly
Termín: 25. 10. 2016
Místo: HaDivadlo, Alfa pasáž, Poštovská 8d, 602 00 Brno

Kognitivni styly

Harmonogram MotivP Business Brunch®
:

8:30 - 9:00  prezence a čas na kávu
9:00 - 10:25 František Hroník - přednáška
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®

 

Jak se k nám dostanete?

MAPA

AUTEM - parkování:

Parkoviště Dominikánské nám.
Parkoviště Novobranská
Parkoviště staré autobusové nádraží

MHD

Z Autobusového nádraží Zvonařka > SPOJENÍ > na zastávku Zelný trh

Z Hlavního vlakového nádraží > SPOJENÍ > na zastávku Malinovského náměstí

 
Těšíme se na Vás!

 Za celý tým MotivP

Martin Jelínek
pracovník a marketingový ředitel
martin.jelinek@motivp.com
+420 777 668 475
www.motivp.com

partneri BB

Již proběhlo - Business Brunch® v Praze

       

 

 

 

 

 

Dovolujeme si Vám připomenout zítřejší MotivP Business Brunch® v Praze.

Téma: Kognitivní styly
Termín: 20. 10. 2016
Místo: Divadlo Metro, Národní 25, 11000 Praha

Kognitivni styly

Harmonogram MotivP Business Brunch®
:

8:30 - 9:00  prezence a čas na kávu
9:00 - 10:25 František Hroník - přednáška
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®


Jak se k nám dostanete?

zde MAPA

AUTEM - parkování v okolí:

MR. PARKIT - GARÁŽE VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
MR. PARKIT - GARÁŽE PANSKÁ

GARÁŽE NÁRODNÍ DIVADLO
*po rozkliknutí odkazu se zobrazí i sazby parkovného

MHD:

ze stanice Praha, Hlavní nádraží > metrem trasy C na Florenc, přestup na trasu B > do stanice Národní třída,  MAPA

ze stanice Praha, Hlavní nádraží > metrem trasy C na Muzeum, přestup na trasu A > do stanice Můstek, MAPA

ze stanice Praha, Florenc > přestup na trasu B > do stanice Národní třída,  MAPA


PS: Líbí se Vám témata našich MotivP Business Brunch® a rádi byste se jim věnovali hlouběji? Všechna témata umíme zpracovat i jako prezenční školení a připravit je "na míru" pro Vaši společnost. Kontakní osoba Marta Domanská.

Budeme se na Vás těšit.
Za celý tým MotivP 

Martin Jelínek
pracovník a marketingový ředitel
martin.jelinek@motivp.com
+420 777 668 475
www.motivp.com

partneri BB

 

 

Setkáme se na HR days 2016

 

 

Vážení personalisté, manažeři, partneři a obchodníci, společnost MotivP nevynechá žádnou příležitost setkat se s Vámi a nabídnout Vám pomoc v podobě zajímavých informací nebo užitečných produktů. Nyní nás můžete najít na odborném veletrhu HR days, které se koná 12.-13. října 2016 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany.

 

Navíc František Hroník a Pavlína Šprachtová vystoupí jako řečníci a poradí Vám, jak "vyšperkovat" svůj adaptační proces, nebo jak se rozejít a zůstat přáteli (samozřejmě v pracovním slova smyslu!).

 

Jejich pozvánky na obě přednášky můžete shlédnout zde:

 

 

 

 

Těšíme se na setkání na HR days, Profesia days nebo na některém z našich MotivP Business Brunch®!

Ještě váháte, jestli se zúčastnit MotivP Business Brunch® - Kognitivní styly?

 

 

 

 

 

 

 

Ještě váháte a rozhodujete se, zda se zúčastníte MotivP Business Brunch® -Kognitivní styly?

 

Možná váháte proto, že Vám název zní trochu tajemně. Mám tu pro Vás proto krátké video, kde František Hroník vysvětluje, co se pod názvem Kognitivní styly ukrývá.

Každý z nás myslí jinak, někdo v detailu, jiný zase více globálně, někdo má myšlení více otevřené a druhý zase méně. Jak takové "styly myšlení" u svých zaměstnanců rozpoznat a jak s nimi pracovat? To se dozvíte na MotivP Business Brunch® -Kognitivní styly.

 

 Klikněte prosím na obrázek a spusťte video...

Frantisek video

 

Zaujalo Vás téma Kognitivní styly? Registrujte se a přijďte si s námi poslechnout přednášku u šálku dobré kávy.

A samozřejmě nemusíte chodit sami, pokud si myslíte, že víte o někom, koho by téma také zajímalo, přihlašte se společně. Těšíme se na setkání. 

registrovat se

   Registrovat se také můžete zasláním e-mailu na martin.jelinek@motivp.com

 


Za celý tým MotivP 

Martin Jelínek
pracovník a marketingový ředitel
martin.jelinek@motivp.com
+420 777 668 475
www.motivp.com

partneri BB

 

MotivP Business Brunch® v Bratislavě - již proběhlo

     

 

 

 

 

Dovolujeme si Vám připomenout zítřejší MotivP Business Brunch® v Bratislavě.

Téma: Kognitivní styly
Termín: 5. 10.  2016
Místo: Štúdio L+S, Námestie 1. Mája 5

Kognitivni styly

Harmonogram MotivP Business Brunch®:

8:30 - 9:00  prezence a čas na kávu
9:00 - 10:25 František Hroník
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®

 

Jak se k nám dostanete?
zde MAPA

AUTEM - parkování v okolí:
Kryté parkoviště nám. 1. mája
Parkoviště Vysoká
Kryté parkoviště VysokáParkoviště Vysoká 2

CHŮZÍ
1,1km ze stanice Bratislava hlavná stanica na Nám. 1. mája, trasa ZDE, cca 12 minut chůzeMůžete také položit otázky k tématu, nebo se k němu vyjádřit v naší diskuzi - pro přechod na diskuzi klikněte prosím na obrázek...


QaA

 

Budeme se na Vás těšit.
Za celý tým MotivP 

Martin Jelínek
pracovník a marketingový ředitel
martin.jelinek@motivp.com
+420 777 668 475
www.motivp.com

partneri BB

MotivP Business Brunch® v Ostravě - již proběhlo

       

 

 

 

 

Dovolujeme si Vám připomenout konání zítřejšího MotivP Business Brunch® v Ostravě.

Téma: Kognitivní styly
Termín: 4. 10. 2016
Místo: POZOR! NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ!, Impact Hub Ostrava, Sokolská tř. 1263/24, OSTRAVA

 

 

Harmonogram MotivP Business Brunch®:

8:30 - 9:00 registrace a čas na kávu
9:00 - 10:30 František Hroník
10:30 - 10: 45 přestávka
10:45 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®

 

Jak se k nám dostanete? MAPA

AUTEM - parkování:
Parkování v přilehlých ulicích zdarma - obvykle jsou místa k dispozici
Parkoviště VŠB-TU ekonomická fakulta
Parkovací místa přímo u Imapct Hub (cena 70,-)

MHD
Autobusem č. 102, 106
ze zastávky Ostrava,Hlavní nádraží na zastávku Most M. Sýkory (cca 17 min)

 


Napadají Vás nějaké otázky, které byste chtěli Františku Hroníkovi položit k tématu Konzultativní prodej? Máte možnost - kliknutím na obrázek přejděte do naší diskuze a ptejte se: 

Budeme se na Vás těšit.
Za celý tým MotivP 

Martin Jelínek
pracovník a marketingový ředitel
martin.jelinek@motivp.com
+420 777 668 475
www.motivp.com

partneri BB

František Hroník v Profi HR

 

 

 

 

 

 

Chceme se s Vámi podělit o velký úspěch!
František Hroník na titulce časopisu Profi HR. A že mu to tam sluší...

František dělal rozhovor s redaktory o e-learningu - o minulosti, budoucnosti a o tom, kde je vhodné a kde naopak není vhodné jej používat. Má s touto oblastí bohaté zkušenosti, však taky MotivP byl první, kdo přišel na český trh s Virtuálními kurzy a dnes je dodáváme do více než 360 firem!

Pokud Vás to také zajímá a chtěli byste si rozhovor (a celý časopis) přečíst, můžete si zakoupit jeho elektronickou verzi PŘÍMO ZDE.

 

Frantisek v casopise

 

 

Více o virtuálních kurzech se dozvíte kliknutím na obrázek

 

 

Doporučená literatura k tématu Kognitivní stylyOpět Vám přinášíme seznam doporučených knih sestavený speciálně k tématu našeho aktuálního MotivP Business Brunch - Kognitivní styly.

Pro více informací o jednotlivých titulech prosím klikněte na obrázek knihy, která Vás zajímá.Ještě nejste přihlášeni na MotivP Business Brunch - Kognitivní styly ? To přece nevadí, stále se můžete hlásit ZDE dole na stránce ve formuláři, nebo e-mailem na martin.jelinek@motivp.com.


Těšíme se na Vás!


Doporučená literatura k tématu Kognitivní styly:

   
Potvrzení řečníci na HR Konferenci 2016

 

 

 

 

 

Na jaké řečníky se můžete těšit na naší již 11. HR Konferenci s tématem Od sdělování ke sdílení?

 

Máme radost, že se nám podařilo (a stále daří) pro Vás na datum 24. - 25.11.2016 sehnat skutečné odborníky z různých oborů I sfér a propojit v těchto dvou dnech byznysový a nebyznysový svět tak, aby mezi sebou tyto dva svět sdílely cenné informace.

Sdílení (nejen informací), je to, čemu se budeme věnovat, a sdílení bude prostupovat celým naším programem, který je propojen příběhem. Ostatně příběhy mají jedinečný potenciál sdílení.

 

Naučte se, jak sdílet, jelikož bez sdílení není možná synergie, předávání zkušeností, empowerment a mohli bychom pokračovat ve výčtu.

Naši pečlivě vybíraní řečníci nejen že ví, jak na to, ale také Vás to naučí...

 

Pokud Vás toto pozvání oslovilo a máte chuť sdílet s námi svůj čas a dozvědět se více o sdílení, přijměte naše pozvání a staňte se účastníky na naší 11. HR konferenci.

Letošní seznam řečníků budeme ještě postupně zveřejňovat, zatím se můžete přihlásit v akci 1+1. Je to speciální cena pro zákazníky, kteří nám důvěřují, že i letos to bude stát za to. Předpokládaná účast: 150 - 220 HR manažerů. 

Více informací o akci naleznete ZDE

 

František Hroník
ředitel MotivP
Eva Vacíková
FEI
Doležal Pavel
Keboola
Musil Radovan
Red Hat
Michael Chytrý
MotivP
Stejskalová Dita
Ogilvy Public Relations
Branislav Frk
Prešovská univerzita
Trojanová Petra
Rentsch Legal
Tomáš Šebek
Lékaři bez hranic
Peter Porubský
Linka bezpečí
René Václav Strouhal
Katolický kněz
Rozhovor s Martinem Jelínkem o přípravách HR konference 2016

 

 

 

 

 

Martine, konference už se pomalu blíží, jak v MotivuP probíhají přípravy?

Přípravy jsou v plném proudu. Kromě odborného programu s řečníky chystáme také spoustu zábavy a lákavý večerní program, abyste si to užili a kromě nových vědomostí si odnesli z konference také skvělý zážitek. Můžete se možná divit, proč program už „nevisí“ na stránkách, ale přiznám se, že s tím rádi děláme tajnosti. Mohu snad jen prozradit, že si domů odnesete krom zmíněného zážitku tentokrát i něco „hmotného“ …

Takže program bude i letos jedním velkým překvapením? Necháte nás v nevědomosti?

Řeknu to takhle: Vždy připravujeme na konferenci večerní program a nikdy o něm nemluvíme.
Všichni stálí účastníci se na něj těší. Prostě nám zkuste věřit, že to bude stát za to! Vzpomeňte si na Orchestr jako Firma, Firma jako orchestr, kdy jsme pro Vás udělali řízenou zkoušku s uznávaným dirigentem, nebo na Knife management – kdy jsme se učili vařit od kuchařů z nejluxusnější restaurace v Brně. Možná si pamatujete i na Divadlo jedné revoluce, kde jste se dívali na divadelní představení a „porouchalo se světlo“ a najednou jste před sebou měli scénáře a začali jste hrát nejvýznamnější divadelní představení ve svém životě (já tam měl jednu větu a bylo to pro mě životní představení…).

To zní dobře. Ale alespoň některé řečníky byste nám už odtajnit mohl…

Máte pravdu. Pustím tedy pár informací takhle do éteru. Já se osobně těším na již tradiční duo „Chytrý Hroník“. Dita Stejskalová bude mluvit o tom, jak funguje sdílení informací v největší PR agentuře na světě. Jsou to kapacity v oboru, jsou ochotni sdílet informace, nepřijdou o svou konkurenční výhodu. Přijde mi, že toto téma řešíme napříč obory a pro nás je důležité přinést účastníkům inspiraci. Navíc musím opět zdůraznit, že naše konference spojuje dva světy, byznysový a nebyznysový, a přesto si zachovává vysokou odbornost všech svých přednášek.
Dalšími neméně důležitými řečníky jsou například Tomáš Šebek z Lékařů bez hranic, Eva Vacíková z FEI, Petra Trojanová z právní společnosti Rentsch Legal nebo Petr Porubský z Linky bezpečí.

Tak to se skutečně těším. Když mluvíte o odbornosti, bude letos opět probíhat v rámci konference i program odborný, tedy workshopy s profesionálními lektory?

Samozřejmě. To je tradice na naší HR konferenci a ani letos nebude chybět. Workshopy probíhají ve čtvrtek odpoledne v saloncích a osvědčilo se nám zapisování na jednotlivé workshopy až přímo na akci. Na výběr bude desítka odborných workshopů z různých oblastí. Věřím, že budete opět spokojeni.

To zní dobře. A bude vůbec na konferenci čas na kávu a setkání s kolegy a známými?

To se nebojte, nic není povinné a času bude dost. Kvalitní občerstvení a kávu bereme jako samozřejmost a vše do detailů plánujeme. Připravujeme pro vás i odpočinkovou kavárnu a prostoru pro výměnu kontaktů budete mít dostatek. Networking podporujeme na nejvyšší úrovni – tvoříme prostředí pro sdílení.

Řekněte mi, s kým se na této akci zhruba mohu setkat?

Je to akce primárně zacílená (jak už napovídá název HR konference) na pracovníky HR a také přednášky tomu obsahově odpovídají, ale nechodí tam jen oni. O různorodosti našich návštěvníků z hlediska oborů, ve kterých působí, svědčí i následující graf.
Celá akce je zaměřena multioborově, chceme, aby naše konference a i další eventy byly inspirací napříč obory a jak už jsem zmiňoval, usilujeme i o propojení a sdílení vědomostí mezi byznysovým a nebyznysovým světem. Zároveň toto propojování děláme na interních konferencích u klientů.

 

Graf HRK

 

Nalákal jste mne. Jak se na Vaši HR konferenci – Od sdělování ke sdílení – mohu přihlásit?

Na konferenci se můžete přihlásit přímo u mě v e-mailu: martin.jelinek@motivp.com nebo vyplněním formuláře ZDE na našem webu. Nyní dokonce platí slevová akce 1+1.

akce 1+1

 

Martine, děkuji vám za rozhovor a těším se na viděnou na Vaší konferenci.

Vyzkoušejte: TOP 3 Otevřené kurzy MotivP 

Znáte Otevřené kurzy MotivP?

V pravidelných intervalech pro vás vypisujeme veřejnosti otevřená školení s Vašimi oblíbenými lektory, na která se mohou hlásit všichni, kteří se chtějí zdokonalovat v tom, co dělají, nebo se naučit něco nového - prostě chtějí „být lepší“.

Zaměřujeme se na nejžádanější témata dostupná a srozumitelná všem. Podmínkou účasti není vzdělání v oboru, kurzy jsou určené široké veřejnosti. Sledujte naši aktuální nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro více informací.Aktuálně doporučujeme TOP 3 Otevřené kurzy:

Mistrem asertivity
6. 10. 2016, Brno
Prezentační dovednosti
16. 11. 2016, Brno
Behaviorální interview
10. 11. 2016, Praha
Prezentacni dovednosti Behavioralni interviewKatalog všech Otevřených kurzů MotivP

 

Kontakt pro přihlášení na jednotlivé kurzy:

Alžběta Blahová
 alzbeta.blahova@motivp.com
+420 773 744 383

 

 


Již proběhlo - Business Brunch® v Praze

       

 

 

 

 

Dovolujeme si Vám připomenout konání zítřejšího MotivP Business Brunch® v Praze.

Téma: Konzultativní prodej
Termín: 14. 9. 2016
Místo: Divadlo Metro, Národní 25, 11000 Praha

Clovek hleda smysl

Harmonogram MotivP Business Brunch®
:

8:30 - 9:00  prezence a čas na kávu
9:00 - 10:30 František Hroník
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®


Jak se k nám dostanete?

zde MAPA

AUTEM - parkování v okolí:

MR. PARKIT - GARÁŽE VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
MR. PARKIT - GARÁŽE PANSKÁ

GARÁŽE NÁRODNÍ DIVADLO
*po rozkliknutí odkazu se zobrazí i sazby parkovného

MHD:

ze stanice Praha, Hlavní nádraží > metrem trasy C na Florenc, přestup na trasu B > do stanice Národní třída,  MAPA

ze stanice Praha, Hlavní nádraží > metrem trasy C na Muzeum, přestup na trasu A > do stanice Můstek, MAPA

ze stanice Praha, Florenc > přestup na trasu B > do stanice Národní třída,  MAPA

  

Budeme se na Vás těšit!

 

PS: Nestihli jste se na tento termín přihlásit? Nezoufejte :-) My pro Vás máme do konce roku ještě další dvě příležitosti k návštěvě MotivP Business Brunch®

- Téma: Kognitivní styly říjen 2016
- Téma: Prevence ztráty nadšení prosinec 2016

partneri BB

 

 

Již proběhlo - Business Brunch® v Bratislavě

       

 

 

 

 

Dovolujeme si Vám připomenout, že 6.9.2016 se koná MotivP Business Brunch® v Bratislavě.

Téma: Konzultativní prodej
Termín: 6. 9. 2016
Místo: Štúdio L+S, Námestie 1. Mája 5

Clovek hleda smysl

Harmonogram MotivP Business Brunch®:

8:30 - 9:00  prezence a čas na kávu
9:00 - 10:30 František Hroník
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®

 

Jak se k nám dostanete?

zde MAPA

AUTEM - parkování v okolí:
Kryté parkoviště nám. 1. mája
Parkoviště Vysoká
Kryté parkoviště VysokáParkoviště Vysoká 2

CHŮZE, čas 12 minut
1,1km ze stanice Bratislava hlavná stanica na Nám. 1. mája, trasa ZDE


Můžete také položit otázky k tématu, nebo se k němu vyjádřit v naší diskuzi - pro přechod na diskuzi klikněte prosím na obrázek...


QaA

 

Budeme se na Vás těšit.
Za celý tým MotivP 

Martin Jelínek

partneri BB

MotivP se podílí na novém projektu

Rádi bychom se pochlubili s novým projektem, do kterého se MotivP zapojil a můžete se do něj zapojit i Vy a Vaše společnost…

V průběhu října a listopadu budeme provádět pilotní testování zájemců. Nechte se otestovat a zjistěte více o sobě a svých kompetencích.

 

TAČR aktualita

Doporučená literatura - Konzultativní prodej

 

 

 

 

 

Podzimní MotivP Business Brunch® - Konzultativní prodej se již blíží. Samozřejmě se na něj a na Vás moc těšíme.

Prázdniny se chýlí ke konci a děti se chystají zpátky do škol, pro rodiče to znamená čas nakupování učebnic, pravítek a sešitů... Někdo si možná právě při čtení tohoto článku říká:

„Ještě že už to mám z krku a nemusím chodit do školy...“, jiný naopak s láskou vzpomíná na bezstarostná školní léta.

Faktem je, že se učíme celý život.

My na Motivu jsme sice dospělí, ale učení nás baví a obzvlášť když nám to pomůže „být lepší“, jak hlásáme ve svém mottu.

Chceme se s Vámi podělit o seznam doporučené literatury k tématu Konzultativní prodej.

Tyhle knihy Vás naučí kouzlo prodeje.

Proč? To se dozvíte v tomto VIDEU.

 

Tyto knihy můžete zakoupit u našeho nakladatelství MotivPress nebo přímo na některé z akcí MotivP Business Brunch® , kde budou k dispozici

  

 

Josef Moravec: Prodávejte a buďte nejlepší

NOVÁ KNIHA NAKLADATELSTVÍ MOTIVPRESS!

 

pro více informací klikněte na knihu...

 2

Perry Marshall: Pravidlo 80/20 v prodeji a marketingu

pro více informací klikněte na knihu...

 3

David Meerman Scott: Nové pravidlá predaja a zákaznického servisu

pro více informací klikněte na knihu...

 4

Jiří Jemelka: Prodej Dřina nebo Hra

pro více informací klikněte na knihu...

 7

Chris Anderson: Dlouhý chvost

pro více informací klikněte na knihu...

 8

Jill Konrath: SNAP selling

pro více informací klikněte na knihu...

 10

Daniel H. Pink: Prodávat je lidské

pro více informací klikněte na knihu...

 11

Jan Markel: Prodej svoje know-how

pro více informací klikněte na knihu...

12
Nová kniha: Prodávejte a buďte nejlepší!

Nová kniha do knihovničky dobrého obchodníka „Prodávejte a buďte nejlepší“. V čem je tato kniha jiná? Je vůbec jiná? Pro koho je? Je spíše pro začátečníky nebo pro zkušené obchodníky? Na to vše jsme se ptali autora knihy Josefa Moravce.

 

 

JAK KNIHU KOUPIT?

Knihu můžete koupit u svého oblíbeného knihkupce nebo online na ESHOPu (do 2 dní bude u Vás).

Kontakt pro knihkupectví: 
Výhradní distribuci pro tuto knihu zajišťuje Zoner Press, martina.filipi@zoner.cz.

Jak vidí František Hroník naši 11. HR Konferenci?

 

 

 

 

 


Jak vnímá František Hroník naši již 11. HR Konferenci s názvem Od sdělování ke sdílení, konanou 24. - 25. listopadu 2016 v našem mateřském městě, Brně?


Jak se termín konference blíží a začíná být aktuální, pokládají mu někteří přátelé z řad klientů otázky:

Proč jste si vybrali zrovna takové téma?
Co se tam dozvím nového?
Proč bych si měl vybrat právě Vaši konferenci?

Tyto otázky jsou vskutku nasnadě, když zajímavých konferencí je u nás i na Slovensku mnoho a člověk se jaksi nemůže "rozkrájet", aby byl všude. František se proto rozhodl Vám touto cestou na pár otázek odpovědět a sdílet s Vámi to, jak vidí letošní HR Konferenci on…

Františku, Proč jste zvolil právě téma "Od sdělování ke sdílení" a proč je podle Vás aktuální a důležité pro HR?

"Vnímám, že téma je aktuální, hodně aktuální. V situaci, kdy se organizační struktury zplošťují, více lidí je na horizontální úrovni, tak je nezbytné být nejen dobře informovaný, ale především sdílet napříč celou firmou, a samozřejmě v těch nejrůznějších týmech. Ve sdílení oproti sdělování je více emocí, více vzájemného propojení. Bez sdílení není možná synergie, předávání zkušeností, empowerment a mohli bychom pokračovat."

 Co se tam dozvíme a co přesně nám konference jako účastníkům přinese? 

"Budeme probírat sdílení ze všech stran. Budeme se věnovat metodám, technikám, nástrojům sdílení, především však tomu, jak podpořit ochotu sdílet. Dříve se velmi často říkalo, že ten, kdo má informace, má moc. Proto mnoho lidí nepouští informace, znalosti, zkušenosti, snaží se je chránit pro sebe, aby se cítili mocní. To však dnes neplatí až tak. Konkurenční výhodou je bezbariérové sdílení. Když se vrátím k otázce, tak účastníci získají konkrétní podněty, jak podporovat sdílení, budou si moci porovnat to, jak je to u nich v organizaci a jak k tomu přistupují jinde. Jinak konference sama o sobě je prostředím sdílení, které probíhá i spontánně. Řada účastníků si tak odnese, jak podpořit neformální sdílení. Na konferenci či organizaci totiž potřebujeme vytvořit prostředí, ve kterém sdílení probíhá samo, neformálně."

V čem bude HR Konference unikátní? 

"Právě neformální prostředí, ale také příspěvky z nejrůznějších oborů, včetně těch prvotně nekomerčních (např.medicína). Naše konference také vynikají sdílnou atmosférou od ráno až do pozdního večera. Hlavní unikátnost je však v propojeních, například technologií a motivace, filozofie či psychologie a byznysu, byznysového a nebyznysového světa."

Jak celá konference probíhá?

"Opakovaně slyšíme, že na konferencích jsou nejvíce důležité Coffee Breaky a obědy, kdy má účastník široký prostor pro výměnu zkušeností. My to víme. Naše přestávky včetně večerního program jsou propracované. Aby však přestávky byly inspirativní, potřebujeme mít před nimi zajímavé příspěvky a dobrou náladu. Na každou konferenci přinášíme nějaké překvapení, takže i letos se nechejte překvapit."

 

 

Pokud máte chuť sdílet s námi svůj čas a dozvědět se více o sdílení,
přijměte naše pozvání a staňte se účastníky na naší
11. HR konferenci.
Můžete využít akci 1+1.

Je to speciální cena pro zákazníky, kteří nám důvěřují, že i letos to bude stát za to!

Možnost přihlášení a více informací naleznete ZDE.

 

 

We are looking for actors/presenters for products presented in English language

We are looking for:

We are looking for enthusiastic and energetic actors/presenters for products presented in English language (virtual courses, voiceovers). 

 

 


What we want: 

 • Fluent in English language
 • Excellent presentation skills
 • Experience in presenting in front of a video camera 

What you get: 

 • Experience in audio-visual industry
 • Motivating salary

 

We have our own video portal with more than 3500 videos that we filmed and edited. We film mostly conferences but we also create video ads, spots, promo videos and virtual courses on a daily basis. 

Filming always takes place in our studio in Brno. No need for you to speak Czech, you will work with our English speaking producers. 

Here’s the example of our virtual course: http://www.motivp.com/media/nahled/nahled_416/Default.aspx

 

If you’re interested, please send your CV or showcase of your previous work to this email: film@motivp.com

 

Doporučená videa na konec léta

Končí XXXI. letní olympijské hry 2016 (portugalsky: Jogos Olímpicos de Verão de 2016), velký svátek pro všechny sportovce z celého světa. My na MotivuP jsme, jak již víte, zdravá firmaa proto sportovcům také fandíme. Ale mimo sportu je třeba se také konstantně vzdělávat :-)

A proto jsme pro Vás vybrali tři videa, která svými názvy představují kariéru sportovce..

Jako první je třeba začít, o tom více Petr Ludwig, který je např. autorem úspěšné knihy Konec prokrastinace.

Dále, když už máme kariéru nastartovanou, je třeba vytrvat a neustále se posouvat dál a dál. Své Vám o tom řekne Radim Jančura.

No a na závěr, když už za sebou máme vrchol kariéry, je třeba se se sportem rozloučit.. a jak se rozloučit a rozejít a zůstat přáteli, o tom ví nejlépe František Hroník

Hezké léto a spoustu sportovních i osobních úspěchů!

Nezapomeňte: Business Brunch® v Praze - již proběhlo

Dovolujeme si Vám připomenout MotivP Business Brunch® v Praze.

Jsme velmi potěšeni Vaším zájmem a těšíme se na všech 180 přihlášených.

Téma: Člověk hledá smysl
Termín: 28. 7. 2016
Místo: Divadlo Metro, Národní 25, 11000 Praha

 

 

Harmonogram MotivP Business Brunch®:

8:30 - 9:00 registrace a čas na kávu
9:00 - 10:30 František Hroník
10:25- 10: 40 přestávka
10:40 - 11:30 František Hroník a diskuze na téma Business Brunch®

 Pokud Vás téma zaujalo a rádi byste si o něm přečetli ve volných chvílích nějakou pěknou knihu třeba na pláži či u bazénu, připravili jsme pro Vás seznam doporučené, doplňující literatury.
Seznam knih k tématu Člověk hledá smysl naleznete ZDE
. Přejeme příjemné počtení.

Můžete také položit otázky k tématu, nebo se k němu vyjádřit v naší  DISKUZI.

 

 

Jak se k nám dostanete?

zde MAPA

 

AUTEM - parkování v okolí:

MR. PARKIT - GARÁŽE VÁCLAVSKÉ NÁMĚSTÍ
MR. PARKIT - GARÁŽE PANSKÁ

GARÁŽE NÁRODNÍ DIVADLO