Enter code Log in
 
František Hroník LIVE #1

Od dubna chystáme novinku!

Už nějakou dobu umísťujeme na web záznamy různých rozhovorů, přednášek a konferencí, a to nejen těch našich. Jelikož je o videa velký zájem, rozhodli jsme se, že pro vás připravíme něco speciálního. Těšit se můžete už 20. dubna 2017.

Na naše akce přijde více než 2000 lidí. Pořádáme velké HR konference i Business Brunche® v komornější atmosféře. Spousta účastníků se k nám vrací. Přichází si pro nové informace a také se opět setkat s jinými lidmi z oboru, s nimiž se díky nám seznámili. Bohužel se pokaždé najde dost lidí, kteří by rádi přišli, ale časový rozvrh či velká vzdálenost jim to nedovolují. A přesně takové jsme se rozhodli potěšit – umožníme jim sledovat naši akci online.

František Hroník LIVE

Obrovský zájem je na našich konferencích především o přednášky Františka Hroníka, odborníka v oblasti řízení lidských zdrojů. František, který založil MotivP, je jednou z nejznámějších osobností v oblasti psychologie práce v ČR i na Slovensku. Věnuje se kognitivně behaviorální psychologii a poprvé v našem prostředí představil psychodiagnostiku online. Dvacátého dubna se bude věnovat právě vám.

20. 4. 2017 v 19:00 spustíme online přenos z nového brněnského studia MotivP. Na našem webu jej bude moci sledovat kdokoliv, akce je zdarma a neomezená, Františka Hroníka může sledovat tolik lidí, kolik bude mít o jeho přednášku zájem.

František Hroník přijde k vám

Nezáleží na tom, kde jste a kolik máte volného času. Pohodlně se usaďte k počítači, telefonu či tabletu a pusťte si Františka Hroníka LIVE. Můžete si u toho udělat domácí pohodu, a pokud se vám téma nebude zdát, prostě záložku v prohlížeči zavřete a půjdete si po svých. Buďte si však jistí, že přednáška Františka Hroníka bude i tentokrát stát za to.

Dělat konference tváří v tvář nám jde, tak se přijďte přesvědčit, že umíme připravit i online přenos na vysoké úrovni! Víc prozradit nemůžeme, přijďte nás podpořit při naší premiéře. Těšíme se 20. 4. 2017 v 19:00.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.