Enter code Log in
 
HR Konference ve znamení skvělé atmosféry

HR Konference 2015 Strategické myšlení je úspěšně za námi a nezbývá než zhodnotit její průběh. Inspirující, motivující, byla přínosem, skvělá atmosféra, taková jsou slova účastníků. Tým MotivP velice potěšilo, když hodnocení konference obsahovalo také chválu na celkovou organizaci, občerstvení, obsluhu, zábavu, až po šikovný výběr řečníků. Ti tvořili jádro akcelerující myšlenky lidí.

Pan Hlavenka například přišel s příspěvkem inspirujícím se růstem technologických firem. Vysvětlil, že firma s ambicemi dosáhnout globálního úspěchu nemusí nutně provádět nákladný výzkum a vývoj. Stačí, když to co již funguje bude dělat jinak, znovu a lépe a ukázal hned řadu konkrétních příkladů.

Pan Kůs pro změnu nejprve představil vizi budoucnosti, aby ji následně proložil rolí člověka z pohledu psychologického i sociologického.

Aly Wahdan a Michal Holeček hovořili o tom, jak vzali strategii podniku k zaměstnancům a probrali ji s nimi. Dali jim možnost podílet se na tvorbě strategie a být toho součástí. Velmi pěkně to bylo vidět na jejich podnětném firemním videu s názvem Přenesení strategie do týmů, kde každý tým představil právě své strategické myšlení v rámci úseku firmy. Sklidilo hlasitý potlesk.

Jan Škrdlík přispěl především dechberoucí hrou na violoncello. Pan opat Šimek proložil konferenci duchovní rovinou a připomněl, jak a proč je důležité neztrácet nadhled. A mnoho dalších osobností poskytlo hodnotné zdroje inspirace a motivace.

"Děkujeme vám všem, že jste se stali součástí této nezapomenutelné akce."

HR Konference 2015 Strategické myšlení

Fotogalerii najdete na facebookovém profilu společnosti MotivP

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.