Enter code Log in
 
Konference MotivP má příběh od začátku do konce

V čem jsou konference MotivP výjimečné a jiné? Každá naše konference má svůj příběh od začátku do konce. Knowledge management aneb konference o sdílení byla podpořena společným vařením s významnými kuchaři, Konference Rozdíl je v leadershipu byla provázána charismatickým vystoupením profesora Hilského, známého překladatele Shakespeara, který vnesl do publika postavu krále Leara, jeho opěvování se mocí a lidmi, kteří mu říkají jen laciné řeči a otevírali jsme cestu k sebereflexi u silných leaderů v současném byznysu.

Ne jinak tomu bude i tentokráte.

Následující konference MotivP s názvem Strategické myšlení se ponese ve dvou linkách - duchovní a hluboce lidské a zároveň strategické, která vnímá široké souvislosti a aktivně ovlivňuje svět kolem sebe. O propojení obou se postará náš vzácný host, pan Jáchym Jaroslav Šimek, opat Želivského kláštera. Je to nesmírně charismatický člověk, hluboce věřící a přitom daleký jakéhokoli moralizování. Jako opat má také na starosti ekonomickou stránku a hospodaření kláštera Želiv. Bude nám povídat nejen o tom, jak větší nároky na lidi zvenčí, vyvolávají větší nároky také zevnitř. Jakou si v takových chvílích volíme svoji osobní strategii?

HR Konference - Strategické myšlení

26. - 27. listopadu 2015

Brno

Jáchym Jaroslav Šimek

P. PhDr. ThLic. Jáchym Jaroslav Šimek, O.Praem je jednapadesátým opatem Želivského kláštera. Dříve působil v duchovní správě v Havlíčkově Brodě, ve Vilémově u Golčova Jeníkova či v Humpolci. Několik let také sloužil českým krajanům v Austrálii. Než se stal opatem, působil jako administrátor želivské farnosti a byl provizorem (ekonomem) kláštera. Je knězem s bohatými pastoračními zkušenostmi i mezinárodním rozhledem.


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.