Enter code Log in
 
Na co se můžete těšit již za pouhý měsíc?

HR Konference se kvapem blíží a máte se na co těšit. Naše HR konference patří každoročně k nejvíce navštěvovaným událostem ve světě českého byznysu. Diváci tuto akci každoročně hodnotí jako vysoce přínosnou a zároveň zábavnou a inspirativní. Všeobecně známá je i maximálně profesionální organizace našich konferencí. Vždy se pečlivě věnujeme programu konference, aby příspěvky jednak přinášely různé úhly pohledu (leckdy i odjinud: sport, umění, věda, náboženství, filozofie) a zároveň, aby byly provázány jednotící tematickou linkou.

Tentokráte linku konference prováže i řečník Jiří Hlavenka - známý soukromý investor. Proč je podle něj dobré nedržet se tradičních schémat a plánů? Proč je důležité uvažování "out of the box"? A jak Vám nepřetržité inovativní myšlení pomůže dívat se za obzor? To se dozvíte na akci

HR Konference - STRATEGICKÉ MYŠLENÍ
26. - 27. listopadu 2015

Jiří Hlavenka

Jiří Hlavenka

Soukromý investor působící v brněnské firmě Skypicker a ve virtuálním mobilním operátorovi Fayn. Získal inženýrský titul na Strojí fakultě Vysokého učení technického v Brně. V roce 1994 spoluzaložil brněnské vydavatelství Computer Press. Jen u toho však nezůstal. Je totiž i spoluzakladatelem podniku Vltava.cz, tedy prvního internetového obchodu v zemi, který následně přešel pod InternetShops. Jiří Hlavenka je činný i v literární branži. Napsal totiž více než třicet publikací a tři tisíce článků z oboru informačních technologií a internetu.

Položte Jiřímu Hlavenkovi otázku přostřednictvím naší oblíbené služby QaA.

Strategické myšlení

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.