Enter code Log in
 
Naučte se vést behaviorální rozhovor

Behaviorální rozhovor se v personalistice stal důležitým pojmem. Nejedná se pouze o jiný styl vedení klasického pracovního pohovoru, ale hlavně o nový způsob myšlení. Liší se od běžného pohovoru tím, že klade specifické otázky zaměřené na to, jak člověk jednal v minulosti v různých situacích. Na základě toho potom odvozuje, jak bude člověk jednat v budoucnosti.
V behaviorální rozhovoru se používá systém na sebe navazujících otázek. Podle toho, jak člověk odpovídá, je možné určit, jestli se na pozici vyžadující určité dovednosti hodí. Pozorováním jeho chování může tazatel dobře určit, jestli člověk požadované zkušenosti má, nebo je pouze předstírá. Díky zjištění pracovních návyků a dovedností tak mohou být efektivně vybíráni zaměstnanci na specifické pracovní pozice, jako je třeba obchodní zástupce či manažer.

Umění vést behaviorální rozhovor je proto velice užitečné. Hodí se nejenom pro výběr nových zaměstnanců, ale zároveň i pro vedení současných zaměstnanců a jejich rozvoj. Jak se však naučit tento rozhovor vést a umět klást otázky tak, abyste se dobrali odpovědí, které potřebujete? Pro zájemce jsme připravili jednodenní otevřený kurz vedený Františkem Hroníkem, který se bude konat 13.10.2017 v Brně. Naučíme Vás, jak tvořit správné otázky a účelně stavět jednotlivé fáze rozhovoru tak, abyste v krátkém čase získali maximum důležitých informací o druhém člověku. Promítneme si scénáře rozhovorů a podíváme se také na to, jak se vyvarovat nejčastějších chyb.
Kurz je určený pro 6-12 osob a jeho cena činí 4000 Kč bez DPH. V ceně kurzu je zahrnutý přípravný virtuální kurz, celodenní občerstvení, materiály a závěrečný certifikát. Těšíme se na Vás.

V případě zájmu kontaktujte přímo
Kamila Daňka
e-mailem kamil.danek@motivp.com 
telefonicky +420 778 469 741 


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com
 

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.