Enter code Log in
 
MotivP Business Brunch® míří do Plzně a Pardubic

 

 

 

 

 

Business Brunch® nově také v Plzni a Pardubicích

Tradiční setkání HR specialistů s názvem Business Brunch® mají velký úspěch v ČR i na Slovensku. Od roku 2005 se v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě konalo celkem 253 těchto akcí a pro rok 2017 přibyla do seznamu další dvě česká města. Těšit se mohou obyvatelé Plzně a Pardubic.

 

BB1  BB3

 

Tematická setkání s přátelskou atmosférou

Akce MotivP Business Brunch® si kladou za cíl zejména seznámit personalisty, přimět je diskutovat spolu o aktuálních problémech, sdílet své zkušenosti a poučit se, co jinde dělají lépe. Primárně jde tedy o sdílení, avšak aby společná setkání měla nějakou formu, jsou vždy zaměřena na konkrétní téma. Tato témata jsou volena zejména tak, aby se týkala blízké budoucnosti. Personalisté se učí předvídat, co bude, a vymýšlet nejefektivnější řešení budoucích situací.

 

BB2

 

Obrovský zájem nejen ze strany personalistů

Ročně navštíví všechny Business Brunche® v ČR a na Slovensku zhruba 2 000 lidí. Zvaní lidé z oboru mají vstup zdarma, pro ostatní je stanoven poplatek, protože o akce je opravdu obrovský zájem i z jiných oblastí než HR. Setkání jsou však určena primárně personalistům, ti mají proto přednost.

Kromě toho ostatní mají možnost zhlédnout na webu MotivP záznam. Už mnoho Business Brunchů® bylo natočeno a během roku 2017 se v natáčení bude pokračovat, jelikož archiv má desítky tisíc zhlédnutí.

 

BB3BB4

 

Program na rok 2017 byl rozšířen o města Plzeň a Pardubice

Program Business Brunchů® na rok 2017 už je připravený a do seznamu přibyla dvě česká města – Plzeň a Pardubice. V Plzni budou setkání probíhat v divadle Dialog, v Pardubicích v divadle Exil. A o čem bude řeč?

V březnu a dubnu půjde o Sokratovský dialog neboli umění správně se ptát, rozdíl mezi dialogem a diskuzí. V květnu a srpnu se bude probírat Talent management, na přelomu září a října Kreativita a v prosinci dojde na téma Jsme různými lidmi v různých situacích. Tématy jako tradičně provede František Hroník.

 

BB5

 

 Zaujala Vás tato akce a rádi byste se zúčastnili?

Můžete se přihlásit na emailu: martin.jelinek@motivp.com

nebo přímo na jednotlivá témata postřednictvím on-line formuláře:

 

MotivP Business Brunch® - Kreativita

probíhá: září - říjen 2017

MotivP Business Brunch® - Talent management

probíhá: květen - září 2017

MotivP Business Brunch® - Sokratovský dialog

probíhá: březen - duben 2017

 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com