Enter code Log in
 
Letos se bude mluvit o firemní kultuře

Na červnové konferenci se zaměříme na firemní kulturu

Pravidelně pořádáme konference, které se zaměřují především na HR, lidé si oblíbili naše Business Brunche, v poslední době se soustředíme i na online obsah – na svém webu zpřístupňujeme videa z různých konferencí a krátké rozhovory se zajímavými lidmi. Díky konferencím jsme však nejznámější a letos vás zase nezklameme. Jednu velkolepou akci chystáme na červen.

Lidé se netěší na konkrétního řečníka, ale na celou konferenci Motiv P

Kdo nikdy nebyl na konferenci MotivP, nejspíš se u nás bude spoustě věcí divit. Přestože se akce bude konat 8. června, doposud není zveřejněný seznam řečníků, harmonogram ani konkrétní místo konání. Není to proto, že by nic nebylo nachystané, děláme to takhle záměrně. Účastníci k nám totiž nechodí, aby si poslechli konkrétního řečníka, nebo protože se konference koná v blízkosti jejich bydliště. Lidé přichází prostě z důvodu, že chtějí zažít konferenci MotivP.

Na konferenci panuje příjemná atmosféra

Každá naše konference je výborným zážitkem. Vždy se zde schází přes 200 manažerů, mnozí z nich chodí pravidelně. Vědí, že zde potkají spoustu zajímavých lidí ze svého oboru. Důraz klademe právě i na komunikaci mezi jednotlivými účastníky, proto se těšte na coffee breaky.

Letos se bude mluvit o firemní kultuře

Tématem letošního 11. ročníku manažerské konference bude firemní kultura. Podtitul zní: „Jsme jiní. Jsme různí. Jsme sví. Jsme.“ V dnešní době je totiž více než kdy dříve důležité si vytvořit svou image, být osobitý, odlišovat se od ostatních. Zároveň se hodně dbá na vnitřní firemní kulturu, spousta lidí si zaměstnání vybírá podle toho, jaká pohoda panuje na pracovišti. Svůj názor na věc samozřejmě přednese i František Hroník, který vás potěší i spoustou užitečných tipů. Ostatní řečníci nezůstanou pozadu, samozřejmě dojde i na přetřes příkladů přímo z praxe.

Prostě a jednoduše – máte se zase na co těšit. Víc už prozradit nemůžeme, přijďte se sami podívat.

Přihlásit se můžete zde.


Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com