Enter code Log in
 
OneShot: život Petra Koukala ve čtyřech minutách Rozhovorů se známými i neznámými lidmi je na internetu celá řada. Jenže většina z nich nepřichází s ničím novým. Moderátoři stále dokola opakují ty stejné otázky a konverzace nejde do hloubky. Zamysleli jsme proto nad tím, jak bychom my, v MotivuP, rozhovorům mohli navrátit jejich půvab. Věříme, že jsme na to přišli. Nejlépe však posoudíte sami. Pusťte si náš první OneShot a dejte nám vědět, co si o něm myslíte.

Ptáte se, co je to ten OneShot? Zjednodušeně řečeno je to jeden host, jeden záběr a žádný střih. Je to umění čisté improvizace. Host má pouze jediný pokus a nemůže tak své odpovědi nijak opravovat. Čas ubíhá a otázky se jenom sypou. Často se člověk dozví naprosto originální a překvapivé odpovědi. A to je přesně cílem tohoto krátkého rozhovorového formátu. Přinést něco inovativního a zároveň navázat na tradici dělání kvalitních rozhovorů. V jednoduchosti je krása, nemyslíte?

Prvním odvážným hostem, kterého jsme vyzpovídali, byl Petr Koukal, devítinásobný mistr České republiky v badmintonu. V necelých čtyřech minutách se mu podařilo shrnout velkou část svého života. Dozvěděli jsme se například, že jeho nejlepší zážitek z účasti na Olympiádě byl čas strávený v jídelně. Zjistili jsme také, že nejkrásnější věc, která se mu v životě stala, byla svatba s jeho ženou Gábinou. Dojal nás, když řekl, že bez ní nemůže žít. Zajímavé však byly i jeho jiné odpovědi. Kdo by třeba čekal, že při možnostech výběru mezi badmintonem a biatlonem si vybere biatlon, nebo že jeho sen je být kosmonautem. Provázel ho u toho však potutelný úsměv a celkově panovala uvolněná atmosféra. Bylo vidět, že Petr umí rychle reagovat a nic ho nevyvede z míry. Rozhovor nás velice bavil a doufáme, že se bude líbit hlavně Vám. Koho byste si přáli příště vidět?
Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com