Enter code Log in
 
Vzájemná výměna mozků na konferencích – František Hroník a Ivo Toman

Každý rok se u nás konají desítky, ne-li stovky konferencí. Většina z nich se, co do formy a navzdory různým tématům, podobá jako vejce vejci. Ivo Toman, autor motivačních knih a nahrávek, se však snaží vyjít z davu a zorganizovat konferenci, která je výjimečná. Nejlepší školící mozky 2017 je událost, na které se dne 11.10.2017 sejde šest řečníků a promluví o úspěchu. Na jevišti se vystřídá jedna osobnost za druhou. Můžete se těšit také na zakladatele a majitele MotivP Františka Hroníka, který se ve svém bloku bude věnovat tématu Jsme různými lidmi v různých situacích.“

Toto motto charakterizuje přístup naší společnosti, kdy ke každému přistupujeme individuálně. Vzhledem k tomu, že jsme každý jedinečný, máme vždy více možností, jak můžeme jednat. To, jací v současné době jsme, nemusí znamenat, že takoví budeme i v budoucnu. Měníme se a vyvíjíme. Proto věříme, že všeobecná řešení lidem nepomůžou, naopak vždy existuje několik správných odpovědí. A právě o tom bude inspirativní přednáška pana Hroníka. Jeho proslov zapadá do konceptu celé konference, která si klade za cíl pomoci lidem dosáhnout dlouhodobého úspěchu.

Účastnit se může kdokoliv, kdo miluje životní výzvy a rád na sobě pracuje. Přednášky se budou věnovat tématům osobního rozvoje a byznysu do hloubky a všichni řečníci budou účastníkům k dispozici k networkingu během dne. Ona výměna mozků však neproběhne jenom v rámci této události. Zatímco František Hroník vystoupí v Praze, Ivo Toman promluví i na naší konferenci Krásné chyby, která se bude konat 23.-24. listopadu v Brně. Jejím tématem jsou tentokrát chyby. Podíváme se na ně ale z jiného úhlu pohledu. Mnohem více optimističtěji, než bývá zvykem. Přijďte se setkat s krásnými lidmi, kteří činí krásné chyby.   

 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com