Enter code Log in
 
Personalisté míří do Ostravy!

Již za sedm dní se v Ostravě uskuteční Motiv P Business Brunch® zaměřený na Talent management. Prozraďte nám, jak pracujete s talenty vy a obohaťte se o zkušenosti ostatních návštěvníků. Zaregistrujte se ZDE a přijeďte 8. 8. 2017 do ostravského Impact Hubu, jehož moderní otevřené prostory poskytují naší akci zcela nový rozměr a jedinečnou atmosféru pro vzájemné setkávání a obohacování o nabyté profesní zkušenosti, z oblasti HR. MotivP Business Brunch® patří k nejnavštěvovanějšímu setkání personalistů v Česku!

Co vás čeká na Motiv P Business Brunch® Ostrava?

V úvodním bloku vám problematiku Talent managementu přiblíží přímo PhDr. František Hroník, jeden z největších odborníků na psychologii práce u nás a na Slovensku. Seznámíte se s různými variantami talent managementu, a čím je podmíněna jejich rozmanitost. Jak jsme na BB zvyklí, půjdeme po principech a zároveň budeme mít praktické odkazy.

Následně vás čeká pauza, ve které vám nabídneme vynikající občerstvení v útulném MotivP Café. Můžete také navštívit stánek našeho nakladatelství Motiv Press, kde vás čekají novinky ze světa manažerské literatury a v neposlední řadě, se seznámíte s ostatními návštěvníky, a kdo ví, třeba právě u nás potkáte svého osudového Business partnera.

V druhé části programu se zúčastníte interaktivní diskuze na dané téma, tedy Talent management. Využijte proto jedinečnou možnost a zeptejte se PhDr. Františka Hroníka na to, co zajímá právě vás. Talent management je dnes aktuální jako nikdy předtím! Je zřejmé, že lidi, jejichž práce má vysokou míru přidané hodnoty, jen tak na trhu práce neseženeme. A když už, tak je mnohdy musíme přeplatit. Proto se potřebujeme zaměřit na vlastní lidi. Potřebujeme je nejen připravit na blízkou budoucnost, ve které se stanou oporou naší firmy, ale zejména je motivovat tak, aby nehledali příležitosti jinde, když jsme je tak dobře připravili. Talent management je zároveň od firmy k firmě velmi různý - je odvislý od firemní kultury a strategie společnosti. Nehledě na různorodost talent managementu budeme hledat, co je společné.

Neváhejte a posuňte sebe i svou společnost o další krok vpřed! 

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com