Enter code Log in
 
HR akcia, na ktorej nesmiete chýbať!

MotivP Business Brunch® sa nezadržateľne blíži, a pokiaľ máte záujem zúčastniť sa tejto veľkolepej HR akcie, mali by ste sa poponáhľať, už neostáva veľa času! Hlavným cieľom je zdieľanie, porovnávanie a výmena informácií o praxi a fungovaní v iných firmách. Zaregistrujte sa TU a budeme sa na vás tešiť v štúdiu L + S v Bratislave! MotivP Business Brunch®, ktorý sa koná od roku 2005, patrí dnes k najnavštevovanejším stretnutiam personalistov u nás. Celé podujatie sa nesie v priateľskej a otvorenej atmosfére a preberané témy sa vždy týkajú blízkej budúcnosti. 

MotivP Business Brunch® sa koná vo viacerých českých mestách, ale ako ste mohli postrehnúť, ani Slováci nie sú o nič ukrátení, keďže zavíta aj k nám, do Bratislavy. Koniec prihlasovania sa však nezadržateľne blíži, a tak neotáľajte a prihláste sa čo najskôr! Na akú tému sa môžete tešiť tento rok? Na MotivP Business Brunch® na vás každoročne čakajú tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie témy. Tentokrát to bude téma, ktorá je aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým – Talent management.

Všetkým je snáď jasné, že ľudia, ktorých práca má vysokú pridanú hodnotu, sa na trhu práce len tak ľahko zohnať nedajú. A ak sa vám takého človeka podarí nájsť, pravdepodobne si za svoju prácu nechá zaplatiť viac, ako by ste chceli. A tak najlepšie čo môžete urobiť, je zamerať sa na vlastných ľudí. Základom je správna motivácia. Je mimoriadne nepríjemné, keď pripravíte vášho zamestnanca na to, aby sa stal oporou firmy, a ten si následne nájde výhodnejšiu ponuku u niekoho iného. So správnou motiváciou si však vašich zamestnancov udržíte ako dlho len budete chcieť, čím zabezpečíte svojej firme kvalitnú a istú budúcnosť.

Talent management však rozhodne nie je jednoduchá záležitosť a závisí od firemnej kultúry a stratégie. O jednotnom princípe tu teda nemôže byť reč. Dodajme, že Talent management je veľmi aktuálna záležitosť, a tak rozhodne spravíte najlepšie, ak sa čo-to o ňom dozviete. A to priamo od najväčšej osobnosti HR v ČR – Františka Hroníka. Tešíme sa na vás v štúdiu L + S v Bratislave!

www.motivpress.cz

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com