Enter code Log in
 
Teambuilding v Poličce: I MotivP má své dny

U nás "kovářova kobyla nechodí bosa" a MotivP pořádá každoročně zajímavý teambuilding i pro své zaměstnance. Je 4.8.2015, jsme ve městě Poličce a hodiny ukazují 18:00 SELČ. Startujeme!

Základem spokojenosti každého týmu je dostatek kvalitního jídla a pití. Proto na zahrádce vaříme v kotlíku "Honzův gulášek" z celých 8kg hovězího masa. Ostatní připravují gril a poznávají se.

Následující ráno, ihned po snídani, se ujímá slova František Hroník. Zahajuje tak strategickou poradu a naznačuje, kterým směrem se v následujících měsících bude firma ubírat. Předkládáme nové nápady a návrhy na zlepšení procesů.

V silném očekávání jsme z exkurze místního pivovaru, který je proslulý kvalitou piva, ale především je úspěšnou firmou, v níž hledáme byznys inspirace a paralely.

Přecházíme k vlastním teambuildingovým aktivitám. František pro nás připravuje půlnoční aktivitu Vláček a ranní aktivitu Prkno. Obě je úspěšně dokončujeme bez újmy na zdraví a rozebíráme význam našich rolí, pocitů a reflektujeme silné a slabé stránky.

Na závěr celé akce jdeme do historického centra Poličky a navštěvujeme kostel sv. Jakuba. V jeho věži se nachází světnička proslulého hudebního skladatele Bohuslava Martinů a z ochozu věže je krásný výhled na okolí.

Chcete vidět obrázky ve vyšším rozlišení? Podívejte se na náš facebookový profil.

Chcete také zvýšit výkonnost svého týmu?
Zkuste náš nejoblíbenější - Filmový teambuilding.

Kontakt pro média:
Martin Jelínek / marketingový ředitel
+420 777 668 475
martin.jelinek@motivp.com