Brněnský vývar 2015
Vložit kód Přihlásit se
Technická podpora

Brněnský vývar 2015

Brněnský vývar je crowdfundingová akce naživo. Během večera budou soutěžit čtyři projekty. Autoři projektů, kteří se Brněnského vývaru zúčastní, budou mít na představení svého záměru 10 minut a prostor k otázkám dostane i publikum.

Projekt, který získá nejvíce hlasů od diváků si odnese vybranou částku ze vstupného. Pořadatelé pak vítěznému týmu pro úspěšnou realizaci projektu přidají jednou tolik. Během čekání na výsledek pohostíme diváky i tvůrce soutěžících projektů polévkou a večer zakončíme party s živou kapelou.

Vstupné na akci je 89 Kč - celou částku ze vstupného odbrží vítězný projekt. Návštěvníci mohou do hrnce samozřejmě přispět více, a to dle svého uvážení.
Jaké projekty bychom rádi v Brněnském vývaru viděli? Neklademe žádná omezení. Ať už jste neformální skupina studentů nebo zaběhnutá brněnská organizace. Neomezujeme ani oblasti, který by se měl projekt dotýkat. Může jít o vylepšení veřejného prostoru, řešení sociálních či ekologických témat nebo také prostě dobrý nápad, který se může stát časem podnikatelským rozjezdem s přidanou hodnotou.

Brněnský vývar se hlásí k inspiraci www.detroitsoup.com a zejména první český Pražský vývar. Známý kavárník Ondrej Kobza, který s vývary v Česku začal, je také patronem a rádcem našich aktivit.
Videa
Řečníci

agentura Motiv P s.r.o.
Řehořova 726/14, 618 00 Brno

E-mail: helpdesk@motivp.com
Tel: +420 545 234 698
www.motivp.com

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.