HR Konference 2018 Osobní mistrovství
Vložit kód Přihlásit se
Technická podpora

HR Konference 2018 Osobní mistrovství

HR Konference 2018 Osobní mistrovstvíVidea
Info
Řečníci
Přihlásit se

Srdečně vás zveme na 13. ročník HR konference Motivu P s tématem

OSOBNÍ MISTROVSTVÍ

date

    22. - 23. 11. 2018

    Holiday Inn - Křížkovského 20, Brno

O čem bude konference? 

Mistrovství spočívá v dokonalém zvládnutí toho, co dělám. Dokonce je možno říci, že mistři oboru jsou i mistry, umělci v přístupu ke světu. Věc, kterou dělají, berou vážně, jako své celoživotní, fascinující téma. Stále prohlubují a vyjasňují svou osobní vizi, soustřeďují energii a pěstují vytrvalost i objektivní pohled. Schopnost organizace dělat věci lépe a její schopnost učit se nemůže být nikdy větší, než je u jejich členů. Jednotlivci se tedy učí a zdokonalují své schopnosti. Dobré týmy vyžadují schopné a kvalifikované příslušníky. Udržovat osobní mistrovství je trvalý, nikdy nekončící proces.

Na naší konferenci se potkáte s mistry svého oboru, jejich příběhy a jejich postupy. Nechte se inspirovat a sami buďte inspirací. U nás je k tomu nadbytek příležitostí.

 

Harmonogram konference:

Registrace od 9:00

Zahájení konference v 10:00

1.blok:

František Hroník a Jana Hroníková budou mluvit o Osobním mistrovství dle P.M.Sengeho, ale také z pohledu psychologie a osobních zkušeností. Osobní mistrovství není jen pro někoho, kdo říká, že je lepší jak ten druhý. Osobní mistrovství není otázkou vkusu, ale spíše poctivosti a opravdovosti. Co vlastně znamená důstojnost? Příspěvek vytvoří rámec pro další příspěvky.

Jiří Ježek, nejúspěšnější paralympionik, bude mluvit o změně, přechodu od profesionálního závodníka k profesionalitě v životě. Jak se po tolika zlatých medailích stávat i mistrem svého života? Jaké zadání od života dostal po skončení kariéry, kde dosáhl všeho, co šlo?

2. blok:

Pavlína Kvapilová, bývalá redaktorka ČT, nyní zakladatelka projektu Elegantní Česko bude mluvit o osobním PR. Na toto téma bude mít i workshop. Je charisma něco, co se dá naučit?

Ladislav Koubek, lektor Motivu P, bude mít interaktivní přednášku o poznání sebe sama. Bude v tom pokračovat i ve workshopu. V obou bude rozvíjet otázku inspirace.

Josef Šindelka se s Vámi podělí o svůj pohled na to, jak on sám vnímá osobní mistrovství a o čem je jeho nikdy nekončící cesta k němu. Jak je důležité zůstat a být vždy sám sebou v životě i v práci? Zároveň jako globální HR leader bude mluvit o tom, jak Red Hat podporuje osobní mistrovství jednotlivce.

13:30 Oběd

Odpolední blok:

Petr Pokorný, HR ředitel Masarykovy univerzity se zkušenostmi z korporací, představí projekt osobního rozvoje v MU. Tak jako většina řečníků bude mluvit nejen o projektu, o věci, ale také o sobě. Bude propojovat různé roviny osobních a pracovních zkušeností.

Monika Stehlíková, basketbalistka, trenérka, moderátorka konference, bude vnášet fit prvky, čerstvost a spontaneitu. Bude trousit poznámky typu: tělo máme nejen proto, aby doneslo naši hlavu na obchodní či jinou schůzku.

+ Workshopy

19:00 - 22:00 večeře a večerní program

Pátek:

1.blok:

Jáchym Šimek, opat želivského kláštera, přednese osobní kázání. V něm bude hlavní téma láska. Jak být otevřený tomu, co nám otevírá nejrůznější cesty k sobě a k druhým?

Oldřich Haičman bude mluvit o rozvoji lidí v diecézní charitě s půlmiliardovým rozpočtem a 1400 zaměstnanci. Jak lidé, kteří jsou zaměřeni na pomoc druhým, nesmí zapomenout také sami na sebe?

Iain Kirkpatrick Dykes, Angličan, ředitel a jednatel Spearheadu International, bude zkoušet mluvit v češtině o práci s lidmi, českém zemědělství apod. Do věcného zaměření bude prolínat svůj osobní příběh a proč vlastně mluví česky.

2.blok:

Petr Střelec a Ondřej Coufal ze společnosti Thermo Fisher. Bude to setkání seniorního manažera s netrpělivým, věkem mladým a ambiciózním fyzikem, který vidí dál, než se obvykle v korporátním kontextu uvažuje. Usměrnit či nasměrovat?

Peter Markovič, CEO Xella (výroba Ytong a dalšího) bude mluvit o sobě, o tom, co vnímá jako podstatné pro své osobní mistrovství. Jak nebýt tím, kdo má jen plán, ale také sebe.

František Hroník bude mít druhý den konference přednášku o sebereflexi jako jedné z nejdůležitějších kompetencí dneška. Proč je vlastně dnes důležitější, než tomu bylo dříve.? Co je to vlastně sebereflexe? Proč se seberealizací nevystačíme?

 

Dress Code
O oblečení to není! A my to víme již dvanáct let. Na konferencích MotivP informace o dress code není uvedena. Není to chyba, ale záměr... Prostě vám věříme, že zvolíte nejvhodnější oděv, který je vám zároveň i pohodlný.

Jmenovky
Jako u většiny věcí, i u jmenovek záleží na formě, kterou jsou prezentovány. Rozumíme výhradám některých našich kolegů, že propíchané oblečení není trendy, proto již nějakou dobu preferujeme klíčenky. Je pouze na vás, zda jmenovkou obohatíte svůj styling. Tvoříme uvolněnou atmosféru a neříkáme, co je a co není správně.

Prezentace
Věříme, že prezentace, kterou pro Vás sám řečník připraví, nejlépe ilustruje myšlenku, kterou chce sdělit. Klademe velký důraz na to, aby jste viděli a slyšeli originál.
Abyste tento jedinečný okamžik nezapomněli, všechny přednášky nahráváme a zveřejňujeme na obsáhlém videoportálu MotivP.com v záložce TALKS.

Zasedací pořádek a VIP místa
Zasedací pořádek a VIP místa? Ne, u nás nic takového nenajdete. Každý host je pro nás Very Important Person, proto si může vybrat místo, které mu nejvíce vyhovuje. Bavit se s kýmkoli v místnosti rozhodně není zakázáno. Ba naopak, podporujeme přátelskou atmosféru. Na MotivuP se snažíme, aby se řečníci stali hosty a hosté diskutujícími. 

Občerstvení
Abychom dokonale uspokojili vaše potřeby, staráme se o pitný a stravovací režim všech zúčastněných. V případě, že cítíte lehkou únavu, jste srdečně zváni na vynikající kávu a skvělou knihu do literární kavárny MotivP.  Třešničkou na dortu je jídlo, které pro Vás během celého dne připravujeme s láskou.

 

Kontakt pro přihlášení:

Filip
e-mail: filip@motivp.com / Telefon: +420 773 911 999


Kontakt pro partnerství:

Martin Jelínek 
e-mail:  martin.jelinek@motivp.com / Telefon: +420 777 668 475


Fakturace:

Lucie Pražáková
e-mail:  lucie.prazakova@motivp.com / Telefon: +420 777 663 782

 

Registrace je závazná, v případě neúčasti či odhlášení vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny. 
Pokud se nebudete moci zúčastnit, můžeme místo vás zaregistrovat kolegu.

Cena 18 000,- Kč bez DPH/osobaagentura Motiv P s.r.o.
Řehořova 726/14, 618 00 Brno

E-mail: helpdesk@motivp.com
Tel: +420 545 234 698
www.motivp.com

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.