Symposium 2015- Jaro
Vložit kód Přihlásit se
Technická podpora

Symposium 2015- Jaro

Jako za každou dobrou myšlenkou, produktem, službou ... i za naším projektem stojí člověk. Psal se rok 2011 a jeden z členů organizace AIESEC Brno, který se okolo startupů pohyboval, přišel s myšlenkou, že by bylo skvělé nabídnout mladým studentům praktické know-how a znalosti, jež jsou potřebné pro úspěšné rozběhnutí podnikání. Svou myšlenkou nakazil i nás a naši organizaci, která ho v realizaci projektu plně podpořila. První Symposium trvalo dva dny, vystoupilo 6 přednášejících a zúčastnilo se jí 40 studentů.
Na podzim 2014 se uskutečnil čtvrtý ročník konference, který navštívilo na 180 studentů a absolventů, kteří si poslechli 20 řečníků. Od malé a nenápadné konference se Symposium přetvořilo ve významnou dvoudenní vzdělávací konferenci, která poskytuje nám, vysokoškolským studentům a absolventům, praktické know-how z oblasti podnikání. Řečníci jsou odborníci přímo z oboru. Jsou to podnikatelé, manažeři a konzultanti, kteří ti pomocí praktických tipů ukáží potřebné kroky k založení nebo vylepšení tvé firmy.
Pro tento úspěch a valné žádosti ze strany delegátů se konference od roku 2015 začíná konat dvakrát ročně. Jarní Symposium má ovšem jednodenní formát a je zaměřené ještě více prakticky na obchod, právní aspekty podnikání a finance.
My sami, organizátoři, jsme studenti, a proto jsme program sestavili tak, aby reálně odpovídal potřebám začínajících mladých podnikatelů. Odhodlání a nadšení nám totiž neschází. Potřebujeme jen správné nasměrování jakou cestou se vydat a začít. Symposium tě touto cestou provede.Videa
Řečníci

agentura Motiv P s.r.o.
Řehořova 726/14, 618 00 Brno

E-mail: helpdesk@motivp.com
Tel: +420 545 234 698
www.motivp.com

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.