Enter code Log in
Helpdesk


Josef Šindelka

Josef Šindelka,
Senior Leader, Global People team
Red Hat

Zkušenosti z oblasti lidských zdrojů získával postupně od roku 1996 na různých pozicích počínaje rolí HR generalisty v Adamovských strojírnách a.s., až po sedm let strávených v hi-tech výrobní společnosti Celestica, kde postupně prošel různými HR manažerskými pozicemi - od manažera náboru, až po Site HR Manažera.

Od roku 2007 pracuje ve společnosti Red Hat, kde prošel řadou seniorních HR pozic, počínaje Senior HR Manažerem pro CEE region, přes Globálního HR Byznys Partnera pro vrcholové vedení Engineeringu, HR ředitele pro EMEA region, až po stávající roli Global HR Implementation Manager.  Má zkušenosti s řízením lokálních i globálních virtuálních týmů různých velikostí i rozdílných kultur.

Během více jak dvacetileté praxe v HR z technologických a výrobních firem se podílel na vytváření dlouhodobých HR strategií, a to jak na regionální, tak i globální úrovni. Klíčové oblasti, kterými se zabývá do hloubky, jsou nastavení Integrovaného Talent managementu,  Kompetenční modely, Organizační design, Změnový leadership, Zapojení HR při vytváření byznysových strategií společností, Integrace a slaďování regionálních a globálních přístupů mezi korporátními a regionálními týmy v rámci HR i byznysu. Působí jako kouč, mentor a cross-culture mediator. Aktivně se podílí na podpoře a rozvoji HR komunity v České republice jako člen představenstva People Management Fóra. 

Jeho životní filosofie je postavena na otevřenosti, upřímnosti, naslouchání, férovém přístupu a neutuchajícím optimismusmu se snahou brát každou i sebevíce složitou překážku jako dárek od života.
Videa:

Eventy:

agentura Motiv P s.r.o.
Řehořova 726/14, 618 00 Brno

E-mail: helpdesk@motivp.com
Tel: +420 545 234 698
www.motivp.com

Agentura Motiv P používá na svém webu www.MotivP.com soubory cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.